Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL: megéri support mainnek...

LoL: megéri support mainnek lenni?

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon szerettem supportkodni, ahogy sokan, de mostanság egyre többször játszok ismerősökkel, és sokszor kerülök support szerepbe. Ha csak úgy magam vagyok akkor is, mivel midet és topot általában lefoglalják, és néha a jungelt is( pedig oda szeretek menni), adc-ni nem szeretek, szóval marad a support. Eddig nem lane main voltam, hanem Kha'Zix-Diana main. A kérdés az lenne, mégérné-e supportnak "tanulni", support champeket venni, és általában oda menni? Csakmert ha megszeretem, az jó, mert oda nem nagyon akarnak menni.

2015. szept. 11. 15:19
 1/3 Patrik91 válasza:
Ha élvezed, azt, hogy nem killeket szerzel, hanem adsz a csapatodnak, akkor meg. Viszont ha ezt vállalod, akkor nehéz soloqueuezni. ( Én is support main vagyok )
2015. szept. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is főleg supportnak szoktam menni. Ritka a jó support, de sokszor egyáltalán nincs. Ha te jó vagy/leszel benne, nagyobb eséllyel nyerhet a csapatod. A kérdésre válaszolva: Megéri!
2015. szept. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerintem az leszek.
2015. szept. 16. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!