Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Deus Ex: Human Revolution...

Deus Ex: Human Revolution megnyitásakor a játék oldala jön be Steamen, és a játék nem indul el. Miért? (bővebben a leírásban)

Figyelt kérdés
A crack fájlokat átmásoltam. Senki ne jöjjön azzal, hogy vegyem meg a játékot, ha játszani akarok vele. Közel 60 játékot vettem már, de sajnos nem vagyok úgy eleresztve jelenleg, hogy minden megtetsző játékot rögtön megvegyek. Nem a véleményekre lennék kíváncsi, hanem segítséget szeretnék kapni egy hozzáértőtől, hogy mit csinálhattam rosszul. Másoknak működött a torrent, sokan írták, hogy magyarítással együtt is jó nekik. Valamit én néztem be, de nem tudom mit, hisz a crack file-kat bemásoltam a főkönyvtárba, de mégis a Steamet nyitja meg. Rendszergazdaként is próbáltam indítani, de nem jött be.

2015. szept. 11. 19:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Pontosabban a Steam főoldal jön be. A Complete Edition-t szedtem le ncore-ról. Nem értem mi lehet a gond.
2015. szept. 11. 19:34
 2/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb embernek az a baja a "ne mondjátok hogy vegyem meg, mert nincs pénze" írásokkal, mert a legtöbb embernek lenne rá, csak másra költi. Pl. cigire, üdítőre, nasira, ilyesmi. Számtalan ismerősöm érvel azzal hogy nem vesz játékot mert nincs rá pénze, de azért eliszik 5000-et hétvégente, meg cigizik, stb.. Mindenkinek más értékrendje van, hogy mi a fontos.

Egyébként a játék most kerek 1150 Forint, és a Director's Cut-ot kapod meg, ami jobb az alapnál.


Persze érdemben is szeretnék hozzászólni ahhoz amit írsz, próbáld meg újrarakni, és MINDENT úgy csinálni ahogy a torrent mellékletében le van írva.

2015. szept. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem cigizek és nem is iszok, ösztöndíjból vettem a játékokat elég sok pénzért, és szerenték gyűjteni egy új gépre, vagy laptopra a későbbiekben, ami nem lesz olcsó, ezért állok le most egy jó időre a vásárlással, és "spórolok".


Rendben, köszönöm. Akkor mindent letörlök és újrarakok, remélem összejön.

2015. szept. 11. 19:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem sikerül, szerintem tölts le egy másik verziót.
2015. szept. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!