Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CSGORage.com megbízható?

CSGORage.com megbízható?

Figyelt kérdés

2015. szept. 12. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Megbízható ha nyersz oda adja a cuccokat, 15 centet lehet berakni, de kis esély van rá hogy nyersz...kivéve hogy ha többször jelentkezel a " Raffle-re " de akkor is minimum ha 4x akarsz jelentkezni akkor is kb 60 centet kell rá költeni.. de még akkor se biztos az hogy nyersz.
2015. szept. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én azt hittem hogy csak feltöltöm rá és simán meg tudom venni a cuccot :( valami ilyenféle oldal nincs? Mert nekem a csgoskins.net ez szoktam használni, de ott azért nem tudom megvenni a cuccot mert kiad valami update cuccot meg hogy nézzek meg valami videót, de a videóban csak cuccokat pakolgatott...
2015. szept. 13. 00:37
 3/8 anonim ***** válasza:

A csgoskins.net az egy elég rossz oldal.. Nem lehet kivenni skineket, a videóban sem mutat semmi olyat ami megmutatná hogyan kell kivenni a skineket.. szoval.. De tudok ajánlani oldalakat mint pl: csgoluckywheel . com ezzel az oldallal vigyázz mert elég hamar csődbe húz.. csgolounge ahol fogadhatsz meccsekre,kiírja a százalékokat hogy melyik csapat a jobb, de néha a kevesebb százalékos nyer. itt egy link hogy hogyan használd őket :

csgo lounge: ht tp s:// youtu .be /s1iGE1Zbt3Q


csgoluckywheel . com : ht tp s:// you tu .be /dMA7jRxJp6c

2015. szept. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De én még kezdő vagyok, nem tudok sok cuccot belerakni, pedig van ha úgy vesszük sok cuccom ilyen értéktelenek de nekem azok valamiért kellenek. :( Nem szeretem ha nincsen sok cuccom
2015. szept. 13. 09:23
 5/8 A kérdező kommentje:
Mit kell rajta csinálni? Hiába pörgetek nem kapok semmi pénzt.láttam hogy kell bele feltölteni cuccokat, de nekem van kb 20aki nem de csak 3at enged felrakni de azok pont hogy kellenek a kedvenc skineim . :(
2015. szept. 13. 11:03
 6/8 A kérdező kommentje:
20skinem*
2015. szept. 13. 11:03
 7/8 anonim ***** válasza:
CSgoluckywheel . com -on alapból 0 ád van hogy legyen valamennyid fel kell tőlteni. A csgolounge bármilyen skint elfogad, ott fogadni kell, de szerintem elöbb néz utána a csapatoknak.
2015. szept. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gubi95 válasza:
csá, [link] én ezt az oldalt tudom ajánlani nekem oda adta eddig a skineket róla csak sok idő és sok fogadás mire jó kis skineket vehetsz de én eddig teljesen ingyen vettem belőle ki mindent pénzt is meg cs:go skint (és igen vagyok olyan szemét hogy referral-os linket küldjek xD)
2015. szept. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!