Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Team Fortress 2-ből Mesterlövé...

Team Fortress 2-ből Mesterlövészre hogyan lehet szerezni koponyás kendőd?

Figyelt kérdés
Kép: [link]

2015. szept. 12. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb ruhát/sapkát venni lehet vasért, vagy kulcsért. Kulcsot kb. 650 ft-értékű euróért tudsz venni a játék boltjában, vagy a Steam piacon.


Itt meg tudod nézni az összes kiegészítő jelenlegi érvényes árát:


[link]


Ha nem fizetsz a játékért, akkor általában sehogyan sem szerezhetsz ruhákat. Hisz ez csak díszítőelem, és azt mutatja ki, hogy mennyire "gazdag" az illető. Ennyi értelme van. Nem azért mondom, régebben én is vettem cuccokat tf2-ben, voltak elég menő fehérre festett ruháim is, és egy arany lángszóróm, de ebből érdemi előnyt nem szerezhetsz, csak azt sugallod mások felé, hogy fizettél a játékért.

2015. szept. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez egy kiegészítő, méghozzá elég borsos árú, olyan ezer forint körül van. Vagy valódi pénzért megveszed vagy pedig vasakért más játékosoktól, de ahhoz prémiumnak kell lenned és rohadt sok fegyvered kell hogy legyen.
2015. szept. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja meg talán festék is kell hozzá talán, hogy a koponya fehér legyen.
2015. szept. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Prémium vagyok amúgy szóval ezeknek nem lesz akadálya. De hármas szintű vasért vagy csak elég a finomított? Meg MannCo. áruházban nem találtam olyat.
2015. szept. 12. 13:27
 5/6 anonim ***** válasza:

A hulladékfém 0.11 finomított fémet ér

A kinyert fém 0.33 finomított fémet, vagy 3 hulladékfémet.

A finomított fém pedig 9 hulladékfémet, vagy 3 kinyert fémet ér.


Angolul:


hulladékfém: scrap metal (rövidítése: scrap)

kinyert fém: reclaimed metal (rövidítése: rec)

finomított fém: refined metal (rövidítése: ref)

2015. szept. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. szept. 12. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!