Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Word of warcraft nevezetű...

Word of warcraft nevezetű MMORPGS játékról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nemtudom ,hogy érdemes e belekezdeni.Meg kipróbáltam az aiont is és vagy 4 évig toltam csak az volt a baj ,hogy ott elcseszték az aiont vagyis abbahagytam aztán játszottam a Terávval is nagyon szép grafja van meg minden csak nekem túl sablonos játéknak tünt.Így hát kíváncsi lennék a wowra hiszen ez a leghíresebb mmo egyesek szerint.

2015. szept. 12. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Helo!


MMORPG, az S nem kell.


A wow a müfaj kiralya. Ez teny - nem nem elvakult rajongo vagyok, alig wowoztam egy keveset, de aki ert a jatekokhoz, az latja, miert.

Hatalmas vilag, rendkivül összetett, jol müködö rendszer, folyamatos fejelsztesek, es hatalmas tapsztalat, beleölt munka jellemzi a jatekot.

A grafikaja mara mar nem szep. Elavult - hiaba nyulkalnak hozza. Viszont ha ez nem zavar, akkor azt mondom, mindenkepp tegyel vele egy probat, legalbb a probaverzioval, ha pedig bejön, szerintem vegyel egy accountot a neten valakitöl, aki megunta - ne a karakterek miatt -, es lass neki.

2015. szept. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben de amúgy a boltba is meglehet venni gondolom
2015. szept. 12. 18:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol. Nem mindenhol érhető el például az összes kiegészítő. Valamint ,ha használtan veszed, és átállítod a szkséges doglokat, jelentős összeget spórohlatsz.
2015. szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!