Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Flashelt xBox 360 Live? Többi...

Flashelt xBox 360 Live? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy xBox 360-om ami ki van flashelve. Egyaránt van eredeti és kiírt játékom is. A kérdés az lenne hogy, lehet-e az eredeti játékaimmal játszani live-on? Sok ilyen kérdés van fent tudom, viszont 2 válasz szokta váltogatni egymást. Az egyik azt írja ő játszik vele, a másik azt hogy nem lehet/lebannolták. Most a tapasztalatokat kérem + szerintetek melyiket higgyem el? Igen a másik az szokott lenni miért van eredeti játékom mikor flashelt, azért mert amikor vettem nem volt flashelve és ajándékba kaptam mellé (CoD:MW2 és CoD Black Ops van eredetibe)

2015. szept. 12. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Helo!


Ha "elkapnak", akkor ennyi volt, ha nem, akkor mehet tovabb. Azon mulik a dolog, hogy te leszel-e a következö peches, avagy sem.

Nem veletlenül vanak bannolva emberek. Ök megszivtak. Akik meg nem eredetin jatszanak, szerencsejük van. Ennyi.

2015. szept. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Inkább hagyom a fenébe :D Megvagyok nélküle inkább PC-n tolom majd.
2015. szept. 17. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!