Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cs:go-ban a Tp rendszer...

Cs:go-ban a Tp rendszer hogyan működik, letudnátok írni, hogy miért jár tapasztalati pont, hogy mik számítanak bele? Egy könnyed (Casual) ért max 21 tp-t kapok.

Figyelt kérdés
Azért kérdezem ezt, mert 3 napja kezdtem el cs:go-zni most 3-as szintű vagyok, ma észre vettem, hogy egy könnyed(casual) meccsért max. 21tp-t kapok, és fogalmam nincs miért, pedig csoport első is voltam, tegnap pedig 200-300 tp-t is kaptam, szóval nem értem, hogy mi lehet a gond...

2015. szept. 13. 00:41
 1/5 anonim válasza:
Először is van olyan hogy Weakly Bonus ami dob rá 100-150 xp-t általában. Másodszor ha megvan a 3-mas szinted inkább menj Competitive(Versengő, MM, MatchMaking, Ranked)-ezni ott kapsz 1000+ xp-t. Amúgy meg változó hogy kapod sok mindentől függhet.
2015. szept. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

[link]

Ezen az oldalon leírják, hogy az egyes játékmódok mennyi xp-t adnak. Ezen kívül, ahogy az 1. is írta, heti bónusz xp is van.

2015. szept. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a válaszokat, elkezdek versengőzni. :D
2015. szept. 13. 13:06
 4/5 anonim ***** válasza:
A "Bartos Cs- István" kulcsszó minek? :D
2015. szept. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*Cs.
2015. szept. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!