Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftba hogy tudok modokat...

Minecraftba hogy tudok modokat berakni?

Figyelt kérdés

sokat olvastam utána/ néztem videókat de egyik módszer sem működik...

1: nincs a bin mappámban minecraft nevű jar file

2: ha úgy próbálom hogy jar file ként rakom bele a mods mappába akkor meg nem indul el... csak úgy ha kiveszem


amúgy meg olyan minecraftom van ahol ki lehet választani a verziókat 1.0.0- 1.7.2 ig

és a lucky block modot szeretném belerakni.


tudnátok segíteni? vagy valaki akinek hasonló problémája volt? nagyon köszönöm a normális válaszokat!



2015. szept. 13. 20:57
 1/2 Jana20000224 válasza:

Nem tudom él e még ez a kérdés, de tudok segíteni.

tölsd le a forge 1.10.2 verzioját (ha ezt használod) és telepisd. ezután a .minecraft mappán belül kell a mods mappába betenni a .zip fájlt vagy .jar fájlokat. a lucky block 1.10.2 es verzioja egyenlőre csak .zip ben elérhető. fontos először a .zip et tedd ki az asztalra, csak így fog működni! végül indisd el a minecraft ot, de álísd ás a launcher menujében a profilodat 1.10.2 ről "1.10.2 forge.. valamire" indisd el és kész

2016. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már nem aktuális, de nagyon szépen köszönöm, lehet hogy később még hasznát veszem! :))
2016. aug. 10. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!