Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok hasonló játékokat...

Tudnátok hasonló játékokat ajánlani? Részletek lent.

Figyelt kérdés

sziasztok. tudnátok torchlight 1-2 és skyrim-hez hasonló játékokat ajánlani? a lényeg hogy tudjam karakterem fejleszteni(szintlépés skillek,talentek stb), legyen mágia(esetleg enchant is) benne, viszonylag szép grafikával és lehetőleg open world legyen(mármint ha ki is van vive a főszál/történet mint skyrim-nál akkor is lehessen még tovább játszani random küldikkel/küldik nélkül a végtelenségig...) ha van benne nehézségi fok beállítás az sem baj hisz a fent említettekben is van.


lehetőleg újabbakat(kb 2006-2008 utánit) keresnék ahol már jobban ki vannak dolgozva részletek de még nem kell atomerőmű a játéknak hogy max vagy közepes beállításokon fagyás nélkül menjen.

configom:

intel pentium g2030 3ghz (3mb cache, 2 magos)

amd radeon r7 240 1gb-os vga

4gb ram

win7 x64bit-es rendszer



2015. szept. 14. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Kingdoms of Amalur, de nem garantálom, hogy highon elviszed jó FPS-el. No AA az biztos és szerintem low-medium. De ha sikerül elindítanod játszható FPS-el, még nem ultra szar grafon, akkor nem fogod megbánni :)
2015. szept. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszönöm. elsőt már hallásból ismerem de akkor ideje megnéznem is :) a No AA teljes nevét kérlek ki tudnád írni mert se hallásból se látásból(youtube videonézésből) nem ismerős


esetleg még 1-2 játékot tudnál ajánlani?

2015. szept. 14. 15:11
 3/10 Amarok Tonrar ***** válasza:

" No AA teljes nevét kérlek ki tudnád írni mert se hallásból se látásból(youtube videonézésből) nem ismerős"


Arra gondolt, hogy kapcsold ki az élsimítást.

2015. szept. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, arra gondoltam :) no Anti-Aliasing mert a géped nem bírná úgy.


Egyébként hmm... esetleg Fable még, van amivel nem játszottam, hallásból ismerem: Neverwinter nights, Dragons dogma, Dragon age, The Witcher.


Innen tudsz mazsolázni:

[link]


Meg ha beírod googlere, hogy "top *x* open world games" kiad még pár ilyen oldalt.

2015. szept. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Meg még ezen az oldalon van sok jó, a KoA-t is innen találtam:

[link]

2015. szept. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm a válaszokat. :) akkor nézelődők 1 kicsit :)
2015. szept. 14. 15:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Tehát RPG Open World játékot keresel.

Fallout 3 és New Vegas részek (2008-as és 2010-es játékok)

2015. szept. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Path of Exile.
2015. szept. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Oblivion, Dragon Age Origins
2015. szept. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. fallout széria ismerős. asszem new vegas vhol meg is van az egyik polcon... a többinek meg holnap utána nézek. :) esetleg még 1-2 ajánlást kérhetek?
2015. szept. 15. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!