Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanks nevű játékban...

World of Tanks nevű játékban eltünt a kezelő felületem. Hogyan hozhatom újra elő?

Figyelt kérdés
Próbáltam a V t de azzal csak a célzókereszt hozza vissza v. tünteti el. Mivel tudnám visszahozni a többit mint a térkép, ellenséges száma stb? Ha és ha escape nyomok játék közben a menü sem jön elő.

2015. szept. 15. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben újraraknám(letörlöd az egész World of Tanks mappát és letöltöd újra,nyugi, az accod a nem tűnik el). Amúgy hogy tűnt el? Ha előtte letöltöttél valamilyen modot, az is okozhatja.
2015. szept. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Volt egy kékhalálom játék közben XD
2015. szept. 15. 18:17
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem ez a hiba, újratelepítettem és ugyan azt csinja, csináltam másik felhaszit és azon meg megy rendesen :S
2015. szept. 15. 19:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám! Újra telepítettem x2-ször is de nem segített.
2015. szept. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult>Programok>Programok eltávolítása> Törlöd a WOTot, majd bemész ide: C:>Felhasználók>(Géped neve)>Appdata> megkeresed a Wargaming.net mappát és törlöd azt is, majd újra letöltöd a játékot és élvezed. Ha esetleg nincs ott az Appdata mappa akkor: beírod a Mappa keresőbe: %appdata% . Nincsmit!
2015. szept. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 slyder81 válasza:
Nálam is előjött a hiba. Nem kell törölni az egész játékot. Elég ha a C:>Felhasználók>(Géped neve)>Appdata> megkeresed a Wargaming.net mappa tartalmát törlöd. Nálam bevált
2015. dec. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!