Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Euro truck simulator 2 multizá...

Euro truck simulator 2 multizás lemezes verzióval?

Figyelt kérdés
Eddig az ets 2-vel tört verzióval játszottam. Most viszont úgydöntöttem hogy szeretnék barátokkal multizni, ezért szánnák rá pénzt. Játékra eddig soha nem költöttem, eztis csak a multi-barátok miatt venném meg, ezért kérem a segitségeteket. Én boltban venném meg lemezen a játékot, mert ahogy néztem, jelentős különbséget láttam a bolti és a steames verzió között. Mivel Erdélyi vagyok, sajnos árakat nemtudok irni. Az lenne a kérdésem, hogy ha megvenném egy megbízható boltból, akkor azt tudnám valahogy aktiválni steamen? Fiókom sincs, elég csak ha beregisztrálok? Sajnos ehez nemértek, mint mondtam soha nemvettem még játékot. A jóindulatu válaszokat köszönöm és értékelem is egyben.

2015. szept. 15. 20:59
 1/6 anonim válasza:
Szia ha még áll a kérdés,igen amikor berakod a cd-t kérni fogja hogy regisztrálj vagy jelentkezz be:).
2015. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszod, mend a zöld pacsi! :)
2015. szept. 17. 19:17
 3/6 anonim válasza:
Nincs mit:)
2015. szept. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Készítesz egy steam profil, megveszed valahol a játékot, és amit a dobozban találsz termékkulcsot, be tudod regisztrálni stemen és meglesz a játék. :)
2015. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem is lemezes volt,ma tököltem vele.Csinálsz egy stream profilt,ott van egy lehetőség cd kulcs be írásra,kí írja hogy ets2 kulcs majd letöltöd mert multizni csak streame-s ets 2-vel lehet,úgy tudom.A már felinstallált verziót nem kell letörölni.Regelsz a [link] is.Letöltöd a klienst és ha minden megvan a stream-ben beállítod a "temporary_1_20 at".Ez később változhat.A klienst elindítod kéri a multi jelszód,belépsz a játékba,és indítod úgy mint offline és kész.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=PTpZLzj3CsM

2015. szept. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a hasznos válaszokat, ment az értékelés! :)
2015. szept. 21. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!