Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok könnyű metin szervereket?

Tudtok könnyű metin szervereket?

Figyelt kérdés
Egy jó könnyű szervert keresek, amin jó a közösség.:) Olyanra gondoltam mint amilyen pár éve volt a Bluewolfmt2 :) Nem kell fikázni a metint megértem ha valaki nem szereti.:)

2015. szept. 16. 06:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó, hogy valaki nem szereti a metin 2-t, hanem hogy általánosságba véve egy nagy szar. :D Jó közösség? Hát ha neked a bugyuta 8 évesek annak számítanak. :D
2015. szept. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Annyira birom, hogy ahoz képest, hogy szar megis rákattintasz a kérdésre és még kommentelsz is :D. Nem szeretheti mindenki, de attol még miert kell leszolni. Es igen csak 8 évesek játszanak csak is :'D
2015. szept. 16. 15:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem azért szólom le, mert nem szeretem, hanem mert tényleg egy szar. Ez nem az én szubjektív véleményem. Az egész rendszere gagyi, a fejlesztői tesznek rá magasról, minden szinten elavult, és igen, egy csomó kisgyerek játszik vele, mivel magyar, és ezt könnyen megértik.
2015. szept. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek más az izlése, én szeretem ez van. A kérdésem pedig nem az volt, hogy ki szerint szar a játék. :D Ha valami nem tetszik ne foglalkozz vele :)))
2015. szept. 16. 21:58
 5/5 anonim válasza:

most ide figyelj ez kur...ra sértő volt. mi volt a kérdés elolvastad? mert úgy látszik nem!! de ha már ennyire szemét és figyelmetlen voltál leírom neked mit irt a kérdező:

Tudtok könnyű metin szervereket?

Egy jó könnyű szervert keresek, amin jó a közösség.:) Olyanra gondoltam mint amilyen pár éve volt a Bluewolfmt2 :) Nem kell fikázni a metint megértem ha valaki nem szereti.:) igen és erre már nem tudom pontosan mi volt a válaszod a lényeg hogy lefikáztad ja és hogy csak "8" évesek játszanak vele! most komolyan én se fikázok más játékokat mert nem tetszik! ez számomra sértő volt mivel a kedvenc játékomat fikáztad!......................... Válaszolónak!

2016. jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!