Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanks-ben csinálni...

World of Tanks-ben csinálni akarok egy klánt, de nem tudom hogy mi legyen a klán neve. Valami komolyabbat szeretnék, a történelemmel kapcsolatos nevet. Ötletek?

Figyelt kérdés
2015. szept. 16. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Jaj de bírom az ilyen kérdéseket. Most komolyan használd a fantáziádat, a töri könyvet, vagy amit akarsz. A te klánod lesz, tehát legyen már a név is egyedi. Amit mi írunk meg, az nem "olyan". (ha érted mire gondolok)


Egyébként a trolloknak hála úgyis az ilyen baromságokat fogsz kapni.

2015. szept. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Black Raven. Fekete holló. A merészséget,az egyedüllétet jelképező madár ami egyben (szerintem) megfelelő egy csapat névnek.Én ezt választanám.
2015. szept. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék olyan klánban játszani, aminek a vezetője még egy nevet sem tud kitalálni.
2015. szept. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy ne legyen Black Raven nevű klán...
2015. szept. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!