Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik: jó grafika...

Szerintetek melyik: jó grafika de alacsony FPS (30), vagy jó fps (60) de nem olyan jó grafika?

Figyelt kérdés
2015. szept. 16. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A játék pörgősségétől függ. Ha gyors és hirtelen történnek a dolgok, ugrál a kép ott inkább az fps a fontosabb, egy lassabb játéknál nem gond a 30fps.
2015. szept. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Multinál azért egy kicsit hátrányban van az, akinek instabil az FPS-e, főleg pörgős játékoknál. Nálam Titanfall-ban voltak FPS droppok (csak a kicsesz*tt füsteffekteknél), és nagyon kellemetlen volt.

Amúgy alapvetően ne nézegesd az FPS mérőt. Lépj be a játékba, és ha neked tökéletesen élvezhető (az FPS számtól függetlenül) akkor játszd úgy. Mindig próbáld a lehető legjobb grafikát kihozni úgy, hogy számodra élvezetes legyen a játékmenet. Nem kell bámulni az FPS mérőt állandóan.

2015. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Konzolokra gondoltam itt igazából, elég szomorú, hogy pl. Az új NFS-nél a 30 fpsért küzdenek új generáción. Véleményem szerint lehet akármilyen jó a grafika én úgy vagyok ezzel, hogyha alacsony az fps kuka. Minimum legyen már azért meg az 50. Ezért is szeretem a CoD sorozatokat.
2015. szept. 16. 22:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazából ez az FPS dolog ez újkeletű dolog. Anno PS1-en akadtak játékok amik 30 FPS alatt mentek, és tökéletesen játszhatóak voltak, senki nem "rinyált" miattuk. Most, hogy az egész kereskedelmi világ, az egész kapitalizmus eladási rendszere arra megy ki, hogy minél jobban ki legyen nyalva az ember feneke, már az is fontos lett hogy hány képkockát látsz a játék alatt. Igazából konzolon tökéletes a 30 FPS, autós játékhoz meg bőven elég.
2015. szept. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!