Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Doom-ba hol lehet beállítani...

Uzumatyi kérdése:

Doom-ba hol lehet beállítani hogy mutassa az életet fegyvert lent meg pajzsot meg egyebet?

Figyelt kérdés
Meg van a Doom összes része egy cd-én,régi szép idők kedvéért...És nem találom sehol a beállításokba hogy hol kell bekapcsolni a HUD kijelzőt vagy mit...Nem mutatja az életem semmit...Így jó vaktába rohangálni és semmit nem tudni :") (Heteric,Hexen,64-es,meg ezek vannak meg...az alapok)

2015. szept. 17. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem a + - gombokkal lehet állítgatni játék közben. Ha még több opciót akarsz, akkor ajánlom a GZDoom source port-ot hozzá. Ja és a Brutal Doom-ot mindenképp próbáld ki :)
2015. szept. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kb 10-része van meg,de lusta vagyok számolni most,600 mb összesen :) Köszi :) De én átállítottam az irányítást ><
2015. szept. 17. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!