Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A fb-n van egy criminal case...

DamonSalvatore kérdése:

A fb-n van egy criminal case nevű alkalmazás, amivel játszom és a saját gépemen nem úgy jeleníti meg a pályákat, mint mondjuk a sulis gépeken. Ezt hogy tudnám beállítani, hogy az otthoni gépemen is olyan legyen a pályák beállítása?

Figyelt kérdés

Értem itt, hogy a sulis gépeken az egyes scene-ek bizonyos tárgyai mozognak, és más grafikával jelenít meg dolgokat, míg nálam otthon hasonló, de nem mozog semmi a pályákon és tök alap tárgyak vannak. Itt igazából nem a felbontás meg ilyesmi a kérdés, de nem találom a játék beállításait és érdekelne, hogy lehetne ezt megoldani.

egy példa: míg nálam az egyik pályán a macskát egy szimpla macska jelöli, addig a sulis gépen például grumpy cat a macska (a megnevezés ugyanúgy cat, csak más a kép), vagy pl. nálam a zseblámpa csak úgy van, a suliban meg villódzik a fénye.

Előre is köszönöm



2015. szept. 17. 17:12
 1/2 A kérdező kommentje:
az eltérő oprendszer miatt lehet? sulis gép linuxos az enyém winfos7
2015. szept. 17. 17:29
 2/2 A kérdező kommentje:
közben rájöttem, hogy mindenhol ilyen, mert lefrissült a játék, és én erről nem tudtam, csak amikor hazamentem és az otthoni gépemen is mozog minden meg stb.
2015. szept. 21. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!