Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meg tudnatok mondani a kovetke...

Meg tudnatok mondani a kovetkezo jatek nevet?

Figyelt kérdés
Egyszer lattam egy pc jatekot ami arrol szolt h fejleszteni kellett a sajat fajodat, lehetett bakteriumkent v magasabbrendu lenykent kezdeni (barmien lenyt letre lehetett hozni) lehetett noveny, hus vagy mindenevo a lenyed, lehettet csoportban v egyedul, vizben es szarazfoldon is lehett kezdeni, es volt tobb bolygo ami kozul valaszthattal, es fejlodni kellett benne, mar nagyon reg szeretnem megtalalni ezt a jatekot es segitsegeteket nagyra ertekelnem :)

2015. szept. 19. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Spore.
2015. szept. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a vicces, hogyha csak az első három kulcsszót beírtad volna a google-ba ( játék, PC, evolúció ), akkor rögtön az első találat a Spore PC Guru által készített értékelése lett volna, és még várnod sem kellett volna a válaszra. Értem én, hogy erre van ez az oldal, de ha kevesebb energiával megtalálnád a kérdésedre a választ, minthogy feltegyél egy kérdést, akkor miért nem azt teszed?
2015. szept. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja egyébként nekem is ez jutott eszembe, hogy "nagyon régóta keresi", miközben guglival kb 2 másodperc megtalálni.
2015. szept. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hat igen, es kosz szepen :)
2015. szept. 19. 16:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Manapság luxus, vagy túl megerőltető használni a guglit sokaknak. Pedig általában percek alatt megtalálsz szinte bármit, amit keresel.
2015. szept. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!