Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » (LoL) Yasuo és Zed érnek még...

(LoL) Yasuo és Zed érnek még valamit a sok nerf után? Érdemes őket megvenni?

Figyelt kérdés
Még egy kérdés, egyáltalán a bérgyilkosok/assassinok (tudom, hogy yasuo részben harcos, de én inkább a bérgyilkosok közé sorolom) tudnak valamit kezdeni ezzel a tank metával, ezzel a rohadt sok cc-vel (amire alapból érzékenyek)? Tudom, hogy páncéltörést/varázstörést kell ilyenkor építeni, de attól még az életerejük még mindig sok, és a cc-k is megmaradnak. És szeretnék még segítséget kérni a helyezkedésben (mármint teamfightokban, ott sajna nem tudok eléggé figyelni, mert csak úgy záporoznak a képességek), ez az ami nagyon nem megy, jó lenne egy-két videó vagy esetleg pár tanács ez ügyben. Előre is köszönöm idéző társaim.

2015. szept. 19. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb választások mostanában.

Zed ultija nerfet kapott 2-3 patch-csel ezelőtt, meg amúgy is, két itemmel + egy kis ésszel counterelni lehet, aztán csinálhat amit akar. Jó, jó, azt mondják, hogy jó outplayeket lehet vele csinálni, de egyszerűen széttépik teamfightban, ha van egy kis esze az enemynek. Yasuóval nagyjából ugyanez a helyzet, bár egy jobb Yasuo ellen már nehezebb a dolgod.


Pont HP-val kell counterelni a burstöt, azért érzed úgy ahogy. CC-ket ki kell kerülni, amennyire csak tudod, vagy venni egy Quicksilver Sasht (azt csak all-in esetében használd, ha szükséges. Nagy a CD, de elég az). Van egy rakás másik mides, akivel jobban fogsz teljesíteni, őrájuk érdemesebb gyúrni. Mint például Ahri, Viktor, Oriannát is ajánlom még.


A helyezkedés attól függ, mit játszol, de gondolom valami ADC/APC(mid) main lehetsz. Ahogy mondtam, a CC-t kerüld ki, és elsősorban menj a damageosztó enemykre (mides, ADC, vagy valaki, aki nagyon feedelt).

2015. szept. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod.
2015. szept. 20. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!