Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik olyan pc játék amiben...

Létezik olyan pc játék amiben sci-fi környezetben -egy űrállomáson, űrhajón akár űrbázison -lehet ténykedni, first person nézetben- de nem feltétlen lövöldözős, hanem inkább nyugis gondolkodós?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl nagy kocka és nem tudom hogy keressek már. Imádom a sci-fi környezetben játszódó játékokat, de besokalltam a lövöldözéstől, a pörgős akcióktól. A horrorjátékokat meg pláne nem is bírom (pl az Alien Isolationt meg is vettem, gondoltam mit nekem egy xenomorf... erre képtelen vagyok végigvinni annyira parázok tőle, pedig gyönyörű és hiteles a környezet. Olyan nyugis játékot keresek amiben fps nézetben lehet mászkálni, stratégiázni, lootolgatni, craftolni akár, nem gáz ha van egy kis lövöldözés, ez-az, de az űrben legyen. (flagship- nevű játékot találtam, perfekt lenne de az még nem beszerezhető ahogy értelmeztem, és kevés hozzá a gépem is) Hát ennyi lenne köszönöm annak aki segít ötletelni! :)

2015. szept. 22. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok egy nagy szakértő, így nem tudom, van-e PC-re, szóval nézz utána, de a húgom nagy kedvence (xboxon) a Mass Effect. A sztorija eszméletlen érdekes, az nekem is tetszik.
2015. szept. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Space Engineers. Ott még a saját űrállomásodat és űrhajóidat is meg tudod építeni.
2015. nov. 3. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!