Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Minecrafton most csináltam...

Szoták Richád kérdése:

A Minecrafton most csináltam egy szerot és nem tudok parancsot irni pedig van OP -m Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Válaszokat köszi előre is :)

2015. szept. 22. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:

mit ír ki hibaként?

Hol/hogy csináltad, single, multi?

Verziószám?

Milyen parancsot akarsz használni?

Miért vagy annyira biztos benne, hogy OP vagy?

2015. szept. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Multiban csináltan közvetlen csatlakozoásnál,hibaüzenetként irja menejk a /helpbe s ott használok parncsokat 8 oldal van és mondjuk használom a spawnpintot és elmegyek akor beirom hogy oda teleportáljon és azt irja ki megint hogy menjek a /helpbe.És biztos hogy Op vagyok mert a cmd.exe-be beirtam hogy /op és a nevem és megadta.
2015. szept. 23. 07:11
 3/6 A kérdező kommentje:
Verzioszám 1.8
2015. szept. 23. 07:11
 4/6 adventurer111 ***** válasza:

[link]

Nagy eséllyel csak rosszul írtad be a parancsot vagy próbáld úgy hogy /spawnpoint neved amúgy nem véletlenül írja ki hogy lépj be a help-be mert nem találja azt a parancsot.

2015. szept. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha a szerver mappába ha berakom azt a parncsot akkor megfogja találni??
2015. szept. 23. 15:50
 6/6 anonim válasza:
1. Van plugin a szerverben? 2. Így írtad be a consoleba op neved? Ha /-el írtad be a úgy nem jó. Ha semmi nem megy akkor kell lennie egy ops szöveges dokumentumnak. Oda írd be neved
2015. okt. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!