Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The last of us végén Joel...

The last of us végén Joel hogy értette azt, hogy már nem keresik az ellenanyagot? Ez az egy nem világos.

Figyelt kérdés

2015. szept. 25. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ellie volt valószínűleg az egyetlen immunis ember a játékban. Joel átadta a Fireflyoknak, hogy kinyerjék belőle az ellenanyagot, és ezzel az emberiséget valószínűleg meg tudták volna menteni. A játék végén ugye Joel meggondolja magát, visszamegy a műtő szobába, agyonlövi az orvosokat, és kiszabadítja Elliet. Miután Ellie felkel az altatásból, azt hazudja neki, hogy már több immunis embert is találtak a Fireflyok (ami nem igaz) és a műtétet mindegyiken elvégezték, de nem sikerült kinyerni belőlük az ellenanyagot, ezért már abba is hagyták keresni az ellenszert (ami megint csak hazugság).


Tehát gyakorlatilag Joel hagyja elveszni az emberiség valószínűleg utolsó esélyét, csak mert nem tudja elengedni Elliet. A játék elején megölik a valódi lányát, és a történet során Ellie úgy hozzánő, mintha a második gyermeke lenne. És nem tudja végignézni, hogy újra meghal az, aki neki a legfontosabb.

2015. szept. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké, a nagyját tudtam, csak rossz volt a fordítás, köszi :)
2015. szept. 27. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:
A vege fele, amikor keresed Elliet, akkor talalhatsz hangrogzitoket, amiken Marlene arrol beszel, hogy mar belefaradt a sok probalkozasba, nem? En ezt ugy ertettem, hogy voltak masok is, de mar csak Ellie volt az utolso eselyuk.
2015. okt. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem-nem :( Nem voak mások, és Elie nem az utolsó, hanem az egyetlen és biztos esélyük volt. Tisztán hazudott Joel.
2015. okt. 14. 15:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon helyesen döntött Joel. Meg kellett volna kérdezniük Elie-t, hogy fel akarja-e áldozni az életét az emberiségért. Abszolút nem kötelező senkinek meghalnia az emberiségért, ha nem akar. Én amúgy valahogy sejtettem, hogy Ellie halálára lesz szükség az ellenanyag kialakításához, de azt hittem, hogy neki kell meghoznia a döntést, hogy elvállalja-e, vagy nem.

Úgyhogy Joel jól döntött, viszont abban nagyot hibázott, hogy hazudott Ellie-nek. El kellett volna mondani neki az igazat, és Ellie előtt még mindig ott állt volna a döntés lehetősége.

2017. máj. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ellie biztosan a halált válaszototta volna. Ez 100%. Joel mindössze nem tudta elengedni, még egyszer átélni a lánya elvesztését.
2017. júl. 12. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!