Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A barátom játszik a szürke 3...

A barátom játszik a szürke 3 diabloval ( a különkiadással) és nagyon beleszeretett. De valaki elmagyarázná, hogy kb mikor lehet kivinni azt a játékot?

Figyelt kérdés
mert úgy értelmeztem, hogy végtelen és azért szeretném ha egyszer abbahagyná..

2015. szept. 26. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Jól értelmezted. A történetnek ugyan van vége, de játszani a végtelenségig lehet vele. Szóval majd akkor hagyja abba, ha megunta.
2015. szept. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30 éve megszállott gamer vagyok, de el sem tudom képzelni, hogy játsszak, miközben egy hús-vér nő ül mellettem...
2015. szept. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A barátodat már sohasem kapod vissza. Malthael elrabolta a lelkét. Sajnálom. :(
2015. szept. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jah! Ráadásul most hétvégén event van, úgyhogy felejtsd el a barátodat. Vagy adj neki ultimátumot, de azt nem ajánlom.
2015. szept. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Menj vele te is Diablozni. :D Amúgy ha hosszú távon nem foglalkozik veled, akkor meg beszélj vele a dologról.


Én simán tudok játszani úgy hogy hús-vér nő van mellettem. Barátnőmmel együtt élek, szóval soha nem tudnék játszani ha ezen az elven működnék. :D

2015. szept. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ooh, köszönöm fiúk :(.. hát na.. várok.. magam is nagyon szeretek játszani.. de csak LOLlal meg ilyen nyugis játékokkal.. de megfontolom mindenki válaszát! :)
2015. szept. 26. 15:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként miért akarod hogy abbahagyja?
2015. szept. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát valahogy úgy érzem már nem hív ki annyiszor.. ha valamit akarok csinálni nekem kell lépnem.. lehet hogy velem van a baj de amikor játszhat olyan boldognak látom.. úgy érzem nem is kellek neki.. ő jól van a diablojával
2015. szept. 26. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!