Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A minecraft-ban a Group...

Szoták Richád kérdése:

A minecraft-ban a Group Mananger-t használom és csináltam egy rongot leaddoltam magamnak és azt is megcsináltam hogy kiírja a nevem mellé de nem irja ki és nem tudok azt csinálni amit beraktam a rangba hogy mit tudjon! Segitenétek?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek fontos lenne!

2015. szept. 26. 10:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi a fene? Fogalmazás egyes. Mondjuk nem tudom most Richádnak hívnak, vagy RicháRdnak, de mindegy is.


Próbáljuk meg értelmesen összefoglalni:

1. Csináltál egy rangot az Essentials Group Manager segítségével.

2. Rendesen beállítottad a rangot, ahol prefixben megadtad az adott rang nevét, amit ki kéne írnia a neved elé.

3. Odaadtad/kinevezted magad(nak) a rangot, de amikor írsz mégse írja ki a neved elé a prefix-et.

4. A további megadott parancsokat sem tudod végrehajtani (pl kit lehívás, teleportáció stb), ami a ranggal járna.


Itt több hiba is lehet:

1. Nincs lent az essentials, csak a group manager. A GM magában nem fog menni, kell mellé az essentials plugin is.

2. Hibásan/rosszul van beállítva az adott csoport.

3. Nem megfelelő világra van állítva a csoport. Például csak vilag nevű pályán elérhető az adott rang, neked meg van egy world nevű világod, és mivel ahhoz nincs hozzákapcsolva a rang, nem is tudja értelmezni a parancsaidat

4. Nem engedélyezted a prefix és suffix megjelenítését az essentialsben (ez is lehet, de mivel nem működik a többi kiváltság se, ezért inkább 2 vagy 3-as pont.)



Amit mindenképp meg kéne csinálni:


Írd be, hogy /plugins. Ha pirossal írja ki a group manager-t, akkor nem megy és hibásan állítottad be, elütés van benne, ékezetet raktál bele (áéíő stb), tabulátor jel van benne, stb. Ha zöld, akkor megy, csak a beállításaid nem megfelelőek.


FONTOS Notepad++ t használj! Beállítások - Program beállítások - Nyelv menü/Tabulátor beállítások - Tabulátor méret: Csere szóközre. Ez sokat segít.

[link]


Group Mangaer config.yml-jét megnyitod. Ott van egy mirrors: nevű fül, ott ez legyen:


wild:

all_unnamed_worlds:

- users

- groups


Group Manager - worlds mappa - all_unnamed_worlds mappa - groups.yml fájl


groups:

adott rang neve:

default: true


Figyelj rá, hogy csak EGY default: true legyen! Alapból azt a rangot kapja az ember, aki felmegy a szerverre.

Permissions: -szel egy oszlopban (azonos bekezdésre) használd az info: -t, ahol megadod a prefix-et.

[link]


Ha van bármilyen más mappád a GM worlds-ön belül, akkor másold ki az all_unnamed_worlds group és users.yml-jét, és rakd be az összes többi mappába. A későbbiekben ha módosítanál, mindig az all unnamed-ben tedd és másolgasd át a többi mappába, hogy ugyan az legyen, vagy szét fog esni.


Sok sikert!


ui: nem Skypeolok, nem TeamViewerezek.

2015. szept. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!