Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes megvenni a The Elder...

Érdemes megvenni a The Elder Scrolls V:Skyrim Legendary Editiont G2A.com-on 11,95 €-ért és mennyire biztonságos az oldal? Ez kb mennyi forint?

Figyelt kérdés

2015. okt. 1. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Érdemes.


A G2A olyan szempontból megbízható, hogy nem nyúlják le a pénzed, csak mivel lopott kódokat is árulnak rajta, a Steam, Origin, Uplay, stb letilthatja az innen beszerzett játékokat. Ha biztosra akarsz menni, várd ki a karácsonyi Steam vásárt, ott is megkapod kb. ennyiért.


A mai napon 11,95€ 3742,86 forintot ér.

2015. okt. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A Steammel az a baj hogy nem lehet paysafecardal fizetni.Bankkártyám nincs és ha dobozosan nem tudom beszerezni akkor csak a paysafecard marad.
2015. okt. 1. 22:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Magát a játékot mindennel együtt ennyiért megéri megvenni, én nagyon szeretem. Amúgy nem értek ennyire hozzá, de mi az, hogy letiltja? Attól még lehet rajta játszani csak nem steamen keresztül...vagy nem?
2015. okt. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3: Ha Steam kulcsot vásárolsz, azt értelemszerűen csak a Steamen lehet aktiválni, anélkül nem működik.
2015. okt. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az úgy egyértelmű:D Az nem esett le, hogy ez itt steam kulcs vásárlás.
2015. okt. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az origin már letiltotta azokat a kódókat.Bár visszaállította,de ha a steam is gondol egyet és letilja akkor ő már lehet hogy nem állítja vissza.
2015. okt. 2. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!