Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dragon age 2 nem tudok tovább...

Dragon age 2 nem tudok tovább jutni help?

Figyelt kérdés
A dragon age 2 be van egy olyan küldetés amiben elakadtam, semmilyen taktika nem segít és nem tudom folytatni a történetet. Valaki ismer olyan csalást vagy traienr-t amivel ezt az egy enemy-t meg tudom ölni?
2015. okt. 4. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Na ez kb olyan volt, mint amikor elmész az orvoshoz mondván, hogy nem érzed jól magad és írjon ki neked egy gyógyszert.

De szerencsétlen honnan tudja, hogy milyen gyógyszert írjon ki neked ha azt se tudja mire kell.

2015. okt. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak valamit akarok, ami god modot ad arra a kis időre, amég legyőzöm a lényt.
2015. okt. 4. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:
miért nem veszed le a nehézségi szintet legkönnyebbre a beállításokban? Ha jól emlékszem lehetett benne játék közben is állítani a nehézségi szintet.
2015. okt. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tudok róla és már rég levettem. Na valaki ismer valamilyen god modos trükköt amivel ki lehet nyirni?
2015. okt. 5. 17:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Elözö kettö vagyok,

ha ennyire csalni akarsz akkor cheateld be CheatEngine-el ( [link] az egyik statod egy nagyon magas értékre majd miután legyözted visszaállítod az eredeti értékre.

Ha jól emlékszem a statok Float típusúak, tehát ne Exact value -val keress.

2015. okt. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!