Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti a The Elder Scrolls sorozat...

Ti a The Elder Scrolls sorozat többi részével is játszottatok, vagy csak a skyrimmel? Mennyire fűződnek egymáshoz a részek?

Figyelt kérdés
mindenhol lényegében csak a skyrimről hallok, eleinte azt is hittem hogy az egy önálló játék és aztán bumm van több része is:D akik játszottak skyrimmel, játszottak a többi résszel is? ti hogy vagytok ezzel, és mennyire kapcsolódnak egymáshoz a részek?:D
2015. okt. 6. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
MMORPGvel játszottam.
2015. okt. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én még nem játszottam a Skyrimmal, éppen a Morrowindet tolom. Egyszer megpróbáltam a Daggerfallt is, de vagy a Dosboxal volt bajom, vagy a játék volt már túl régi nekem, erre nem emlékszem. Az Oblivion is befigyel a gépemen, de technikai okok miatt nem tudok vele játszani egy ideig.
2015. okt. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az összessel játszottam, és azt kell, hogy mondjam, nem csak a Morrowind és az Oblivion, de a Daggerfall is jobban tetszett, mint a Skyrim. Nem értem, miért pont ez lett a legnagyobb siker.
2015. okt. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Morrowind, Oblivion, Skyrim játékokkal játszottam, de mivel a Morrowinddel kezdtem, az azt megelőzőek túl primitívnek tűntek mellette ezért azokra csak ránéztem.


Mindegyik külön történet, az egyetlen kapocs közöttük hogy ugyanazon a világon illetve kontinensen játszódnak, de azon belül is más helyszínen és időben.


A Morrowind képességrendszere még bonyolult és ennek megfelelően kiegyensúlyozatlan (simán lehet repülő, láthatatlan félisten szereplőt csinálni aki még az isteneket is agyonüti), az Oblivion és a Skyrim pedig egyre egyszerűbb és felhasználóbarátabb, illetve grafikában is sokkal szebbek.


Mondjuk a Morrowind olyan népszerű volt annak idején hogy rengeteg rajongók által írt ingyenes kiegészítő van hozzá, kezdve a saját házaktól, felszereléstől vagy társaktól a felturbózott grafikáig minden.

2015. okt. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Skyrimmel és az Oblivionnal játszottam. Az Oblivion nem fogott meg, néhol túl nyomasztó volt (bevallom irtóztam azoktól a szörnyű zombiktól). A legnagyobb baj viszont az egyszerűsége volt. Ott utáltam meg a kardforgatást. Nem volt élvezet a harcrendszerben, csak a tolvajkodás, meg a kalandozás tetszett. A Skyrim viszont csodálatos. Az élővilága... egy kicsit gyér. Vannak benne óriások, ősi hullák meg minden, de nem olyan sokszínű. Hol van az Oblivionos Land of Madnes azzal csomó furcsa varázslatos lénnyel? Persze nem kell megijedni, itt is rengeteg fura, fantasy lénnyel találkozhatunk, sőt... :) A másik dolog a harc. Itt nagyon jól sikerült, bár még mindig nem egy feszültséglevezető játék. Jó persze nem is annak szánták, de azért legyen már látványos, amikor valakit jól tarkón vágsz egy kardal :D A sárkányok fantasztikusak lettek. Amikor egy sebesült sárkány az egyik hegytetőn lezuhant és végigszántotta a földet... szabályosan leesett az állam... Ott maradt a nyoma a hasa nyoma a földben a hullája mögött! Ilyet sem láttam nyílt világú rpg-ben. A kiegészítőkről nem tudok semmit, csak akkor fogom kipróbálni ha kijön rájuk a magyarosítás. De állítólag nagyon érdekesek. Szóval én még így is a Skyrimet ajánlom, egy erősebb géppel érdemes felvenni a grafikát és nem lesz hiába, elbűvölő ;)


Egyébként kíváncsian várom A TES 6-ot (amit állítólag Argóniának fognak hívni) Ez ugye Black Marsh vidékén játszódik, amit ugyan bánok, mert szerintem jobb lett volna egy déli sivatagos játéktér a Skyrim fagyos világa után :D

2015. okt. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Nekem máig a Morrowind a kedvenc játékom. Egyetlen más játékban sem találtam meg ugyanazt a feeling-et, sztorit, összetettséget, mint a Morrowindben. Az Oblivion is jó volt, de a Morrowindhez képest nagyon le van butítva. A Skyrim játékélmény terén pedig még primitívebb. Nyilván azt akarták, hogy minél több ember játsszon vele, így feláldozták az összetettséget, és csináltak egy tucat RPG-t..
2015. okt. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miután megvettem az ESO Anthology-t, toltam egy pár órát minddel.

Nekem az Arena-Daggerfall-Morrowind nem igazán tetszett. A kezelűfelület, a játékmenet nem igazán jött át.

Az oblivionnal már egész sokat játszottam és nagyon bejön. Kis korszerűsítéssel (grafika, harcrendszer, fizika) simán lekörözné a Skyrimet. Egyedül a szintlépés illetve a skillrendszer nem tetszett benne.

2015. okt. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!