Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gameplay nézők mondanátok...

Gameplay nézők mondanátok véleményt?

Figyelt kérdés

Sziasztok már kb 1,5 - 2 hónapja elkezdtem játékokról videózni de elég lassan haladok feliratkozó illetve megtekintés ügyileg. Mondanátok a videómról véleményt hogy jó e így vagy miben kellene javítanom, mert már többször is feltettem ide a kérdésemet de erre nem kaptam választ csak mindig azt hogy nem nézek gameplayt inkább játszok. Plusz kérésként ha esetleg van ismerősötök aki szeret gameplayt nézni elküldenétek neki hátha tetszik neki és nézi vagy akár fel is iratkozik. Köszönöm előre is a válaszokat.

Csatornám linkje: https://www.youtube.com/channel/UCk-whN9_ZhSJEDwZgqlamjQ


2015. okt. 7. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

startbol elszurtad ha a feliratkozok szama a fontos...

a bemutatkozo videod gyerekes, foleg a horror resze, lapos, monoton beszeded van, arckifelyezes szinte semmi es a zold fal a hatodnal... nem a szobadra vagyunk kivancsiak, de nem artana jobb hatter.

2015. okt. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A bemutatkozó videó lehet hogy gyerekes a videóimból vágtam ki a jobb részeket. A beszéd hogy monoton és lapos én ilyen vagyok játék közben nem fogok kis pistáról beszélni. A zöld fal meg majd a zöld háttér miatt lessz de még nincs meg a megfelelő világítás.

És nem a feliratkozókra hajtok ha arra hajtanák már rég abba hagytam volna csak azért csak jobb úgy videót felrakni hogy tudod hogy nézik rendszeresen. Azért kösz a választ ez már legalább normálisan kifejtett válasz volt.

2015. okt. 7. 12:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Tucat gameplayek az unalmasabb fajtából. Nincs benne semmi fantázia. Annyira tele van a youtube gameplay-jel, hogy még akkor is nehéz lenne felfutni ismeretlenként, ha volna potenciál a videóidban. Nem csoda, hogy nem jönnek a nézők.
2015. okt. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazából konkrét véleményt se lehet alkotni erre. Én nem akarlak elkeseríteni de a videóidban nincs potenciál, ezért csak annyit írok hogy ami nem megy azt ne erőltesd.
2015. okt. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha már az intród ilyen lapos és vontatott akkor a többi videódhoz nem csodálom, hogy nem jön meg a kedve az embereknek. És az oké, hogy ilyen vagy, nem kell megváltozni, de akkor ne csodálkozz, hogy nem néznek. A belassítós dolog nagyon nem tetszett. Nincs semmilyen különleges dolog benne ami megfogná az embert, az introk meg általában prögősek, gyors és sok vágással.
2015. okt. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ma már lehetetlen befutni, bármilyen jól is csinálod. Van már száz ismertebb magyar videós (na jó annyi talán nincs), és a sok ezer pár feliratkozójú videósra jóha 1-2 ember nagy véletlenül rátalál. Hirdetni lehet a csatornádat egy videósnál, akinek van több tízezer feliratkozója. Onnan szerezhetsz pár embert, de csak akkor, ha megfogja őket a stílusod, és nem leszel az ezeregyedik sablon videós. Önerőből szinte esélytelen, hogy kitörj, és legyen akár csak pár száz aktív néződ is.
2015. okt. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem vagy elég érdekes/megnyerő.

TheVR ugyan ezekből a játékokból csinált már gameplayt sokkal érdekesebben. Paplovag és zsozeatya előadásneme is érdekes. De ha nem csak videókat nézünk, hanem magyar stremareket is akkor vegyük példának belezőgépet. Még csak egy facecam sincs nála, egoista, a nézőit mindennek elmondja mégis minden streamen 800+nézője van mert el tudja adni magát.

2015. okt. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A gameplay kategória halott, nincs értelme erőltetni. Miért nézzek rosszul szerkesztett, rossz hangú, kis felbontású videókat beszédképtelen fiatalkorú/gyerek videósoktól (ne vedd magadra, általánosságban beszélek), mikor ugyanazt megnézhetem egy normális felnőttől igényes, minőségi kivitelben is?
2015. okt. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!