Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Halloween party-ra ötletek? :D

Halloween party-ra ötletek? :D

Figyelt kérdés

Hellóka!! :D

Nemsokára lesz a Halloween, amit lehet h gáz, de mi mindig ünnepelünk néhány barátommal.. Nem megyünk házról házra, csak otthon..:)

Horrort nézünk, meg sütit eszünk, csinálunk "beteges" programokat...


Az lenne a kérdés, hogy valaki tudna e játék ötleteket mondani az estére..? Minél viccesebb, izgisebb, és lehetőleg minél olcsóbb ötleteket várok. :)

És, esetleg, tudtok e "romantikázós féle" játékot/programot..?

Csak mert szerelmes vagyok egy fiúba, aki szintén itt lesz. Tudom, hogy én is bejövök neki, a haverja mondta, csak még nem tudta hogyan elmondani...

Lenne e olyan ötlet, amivel közelebb kerülhetek hozzá..?


Előre is borrrzalmasan köszönöm a válaszokat!!! :DD


Amúgy velem együtt 6an leszünk, 3 lány és 3 fiú, de megeshet, hogy jön még 1 barátnőnk. :D

Lesz pia is! :))

16/L



2015. okt. 9. 22:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Oh! Azt kihagytam, hogy nálam lesz, ittalvós, és a szülők nem lesznek itthon másnap délutánig! :D
2015. okt. 9. 22:09
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sokan tapasztaltak ezen az oldalon abban, hogy egy halloween partyra milyen játék ötletek vannak, amik jók is...

(hiszen egy partyn emberek is vannak!!!:oo)


Én amúgy Horrort ajánlok, mert elképzeléseim szerint az tök poén, hogy mindenki szarrá ijed, aztán a láynok húzzábújnak a srácokhoz, stb...

De amúgy... Nincs még egy hely egy srácnak...?

Nincs mi? :S

Jó. :(

2015. okt. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!