Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyek a 2014-15-ös év legjobb...

Melyek a 2014-15-ös év legjobb ingyenes MMO-i?

Figyelt kérdés

2015. okt. 10. 09:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyen hogy ingyenes MMO nem igazán létezik. Vagy fizetős, vagy maga a játék ingyenes, de a fizető játékosok mindenféle előnyt vásárolhatnak benne.
2015. okt. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

#1: Mondj csak egyetlenegy angol nyelvű free to play MMORPG-t, ahol pénzért tudnál előnyt vásárolni! Én egyet sem tudok, pedig játszottam az összes fontosabbal. Előny alatt erősebb felszerelést, magasabb tulajdonságokat értek, amik egy csatában előnyt jelentenek. A nagyobb hátizsák, gyorsabb hátas vagy a kozmetikai cuccok nem számítanak előnynek.

Én még egyetlen fillért nem költöttem el free MMO-ban, pedig aktív raider vagyok, és soha nem éreztem hátrányban magam a prémium játékosokkal szemben.


A kérdésre válaszolva:

Guild Wars 2

Wildstar

Neverwinter

TERA

RIFT


A többségük nem 2014-15-ben jelent meg, de ezek azok, amikkel érdemes is játszani.

2015. okt. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Terában pont hogy tudsz előnyt venni, ott vannak a fejlesztők amivel +9re meg + 12re húzod a cuccot :D


Elvileg GW2 ingyenes lett, azt érdemes kipróbálni.

2015. okt. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3: De ingyen is tudsz +15-ös tárgyat enchantolni. Az általad említett opció csak a türelmetleneknek van, akik nem akarják összefarmolni a hozzávalókat.


Olyan SZÁMSZERŰ előnyt mondjon valaki, amit CSAK valódi pénzért lehet venni. Pl. hogy a játékban megszerezhető legerősebb kardnak +1500 az Attack módosítója, de az Item Shopban 5 dollárért lehet venni olyat, ami +1600-as.

2015. okt. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

"De ingyen is tudsz +15-ös tárgyat enchantolni. Az általad említett opció csak a türelmetleneknek van, akik nem akarják összefarmolni a hozzávalókat. "



Ennyi erővel akkor nem is létezik a pay to win fogalma.

Végül is tök ugyan az hogy valaki fél perc alatt megvásárolja ezeket a dolgokat, és 10szer jobb ezáltal nálad, vagy hetekig hónapokig farmolgatod össze...

2015. okt. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#15: Engem aztán rohadtul hidegen hagy, ha valaki gyorsabban fejlődik nálam, ez nem futóverseny. Előbb-utóbb mindenki kimaxolja a karakterét, aztán aki fizetett, az örülhet annak, hogy két héttel megelőzött engem. Ha a vásárolt felszerelésével nagyobbat üt a bossra, az miért zavarjon? Az a célunk, hogy a dög hamarabb kifeküdjön.

Az erősebb felszerelés egyedül PvP-ben lenne zavaró, ha valaki "a pénzével győz le engem". De egyetlen olyan nyugati MMORPG-t sem ismerek, ahol PvP-ben előnyt lehetne venni (Koreában, Japánban ez teljesen természetes). A telefonos, böngészős játékok között mindennapos a pay to win, de itt MMORPG-ről volt szó.

2015. okt. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel akkor nem is létezik a pay to win fogalma.

Végül is tök ugyan az hogy valaki fél perc alatt megvásárolja ezeket a dolgokat, és 10szer jobb ezáltal nálad, vagy hetekig hónapokig farmolgatod össze...

elhiszem hogy sokaknak zavarja a csoret hogy valaki hasznalja az ittem shopot, es kreditet meg enchant meg hasonlo dolgokat vesz... de ez nem p2w hisz a jatekon belul is megkaphatod, csak meg kell dolgozni erte, es a mostani jatekosok egy resze mindent konnyen es azonnal akar.

a rendes p2w a fent emlitett 1600-as pelda.

a kerdese: guild wars, wildstar, esetleg skyforge, heroes of the storm.

2015. okt. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Inkább a havidíjért fizetek mint a megkötésekért.
2015. okt. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

[link]

Rövidesen ingyen is játszható lesz.

2015. okt. 20. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért a B&S-tól sokat ne várjatok el, olyan grindfest lesz mint a TERA csak kicsit több a PvE tartalom. Ha Raidelni akarsz ott a Wildstar, de az nema kezdők játéka.
2015. okt. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!