Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvettem a Watch Dogs Special...

Smileyhead kérdése:

Megvettem a Watch Dogs Special Edition Breakthrough Pack-et az 576-ból és nem adtak hozzá CD kulcsot?

Figyelt kérdés
A probléma feljebb. Mit csináljak??
2015. okt. 10. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs benne CD Kulcs?

Előkaptam az én eredeti Special Editionomat:

Szóval a játék aktiváló kódja nekem a kisfüzet borítóján van.

A Breakthrough pack kódja (ami amúgy 2 fegyver, meg egy konvoj misszió ami UGYANOLYAN mint a maradék 30 mellékküldetésben) egy külön kisfüzetben van, aminek a borítójára az van írva, hogy "1 extra single player mission"

Hány füzetet tartalmaz a tokod? Nekem 3-at. Az egyik az alap füzet (aminek a hátoldalán AC4 kép van), 1 breakthrough-os amin a kódja is van, és egy harmadik ami a Season Pass-t, a Cos Mobile-t, belül pedig a novellát meg valami figurát reklámoz.

Így sincs meg? Konkrétan hiányzik valami? Akkor írni kellene nekik minél hamarabb.

2015. okt. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor nekem az alap füzet nincs me- Várjunk csak! Elvileg az installációs menüben volt egy digitális kézikönyv. Kicsi rá az esély, de egy próbát megér.
2015. okt. 10. 17:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg, hívd fel az üzletet ahol vetted.
2015. okt. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!