Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A World of Warcraft tényleg...

A World of Warcraft tényleg sokat egyszerűsödött?

Figyelt kérdés
Még régebben játszottam a Lich Kinggel a Taurin.De nem voltam jó játékos,nem értettem mi hogy kell.Egyetlen komolyabb instát nem vittünk végig.Ki nem állhattam,hogy egy insta órákig tart,meg órákig kell várni,mire összegyűlik az ember.Nekem sem időm,sem türelmem nincs ilyenekre.Még a Metin2 is jobban tetszett,sokkal lazább volt az egész játék,nem kellett hozzá kockának lenni.De most megint játszanék valamivel.Azt sem szerettem,hogy a PvE meg a PvP külön volt.A Metin2-ben ugyan azzal a cuccal leüthettél egy bosst,meg egy játékost is.Azt hallottam,hogy már nagyon lebutították a WoW-ot és ezért sok játékos nem is szereti már.Mennyire butították le?Napi 1 óra játékkal már lehet benne elérni valamit?Még mindig kell raidelni?Mi változott rajta?A Cataclysmben már egyszerű a játék?

2015. okt. 11. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Guild Wars 2-t, nemrég lett ingyenes. Abban simán meg lehet csinálni bármelyik kihívást egy random csapattal is.
2015. okt. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne játssz MMO-val ha nincs időd... Ez az a játékkategória amibe muszáj időt fektetni, ha el akarsz érni valamit. Amőgy metinben is a PVP-re és a PVE-re külön ruha kellett. Max nagyon az elején játszottál és kis szinten ahol nem.
2015. okt. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

MMORPG-k lényege, hogy hosszú end-game legyen, tehát a sokat játszók ne unják meg hamar, ebből kifolyólag sok-sok időt (vagy valódi pénzt) kell befektetned.


Egyébként a WoWban manapság már eléggé kis különbség van pvp meg pve cucc közt, simán tudsz raid-os szettel is pvpzni.


Viszont tény, a Garrison meg a gyökér új craft miatt (Draenor) a 20 millás előfizetői tábor leesett 5 millióra, ami eléggé sok mindent elárul szerintem.


Emellett ott a Heirloom, ha kihúzod 100as szintig fejlődik rajtad a cucc (3500/páncél, fegyver valamivel drágább), el van rakva mint a mountok, szóval bármikor bármilyen karira végtelen számban lehívhatók, és egy vicc vele a fejlődés. Papom 2 nap alatt felment 80ra csak dungeon finderrel meg 1es fejlesztésű heirloomokkal (90ig lép felfele).

2015. okt. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Metin 2 egy szánalom nem mmorpg. xD


Catában még hagyján, Catában volt utoljára játszható PvP, és a PvE content sem volt rossz, addig is valamennyit egyszerűsödött, de azóta még többet. A kasztok nagyjához szinte skill sem kell, mage-lock-hunter- szinte 2-3 gombos kasztnak számítt, nagyon egyszerű velük játszani, mellég pedig mind a három top dps.


Törtön el lehet érni, eredetin nem. Mellesleg a Raidelés az igazi PvE élmény, egy Raid instát meg nem 1 óra alatt fogsz kiütni, ráadásul ahhoz csapat is kell.


Ha kevés az időd én is inkább a GW-t ajánlom, hamar meg lehet unni szerintem, de ha nagyon kevés időd van megéri.

2015. okt. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!