Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hearthstone hogy lehetek jobb?

Hearthstone hogy lehetek jobb?

Figyelt kérdés
Annyira idegesít, hogy ilyen rossz vagyok szeretnék jobb lenni mert a játék maga tetszik nincs olyan óra amikor játszok, hogy ne alt+f4 elné valamit tudnátok ajánlani, hogy jobb legyek?

2015. okt. 11. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Költeni kell arra hogy lapokat szerezz ennyi. Amerikaiaknak pár száz dollár nyitogatni való sütipénz....


Vagy persze lefarmolod, ami rohadt sok idő.

2015. okt. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi azért de nem azt kérdeztem valaki lehet jó alap lapokkal is én is szeretnék légálláb olyanokkal jó lenni valami útmutató hogy hogy lehetek jobb?
2015. okt. 11. 18:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Streameken látni free to play runokat, pl.: 1hét alatt legend. Na ők úgy csinálják, hogy egy év tapasztalat van a hátuk mögött és jó esetben a világ legjobbjai közé tartoznak.

Nem mostanában leszel jó játékos, ha még az adventureket se veszed meg. Azzal legalább megspórolnál 7k goldot ami rengeteg. Kb 70nap alatt jön össze annyi.

2015. okt. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ebből én annyit szűrtem le hogy játsszak játsszak és gyakoroljak és jó leszek igaz?(Mert most még semmi értelme sincs hogy én töltök fel pénzt mert én tényleg rossz vagyok akit még úgy tudok irányítani(azt is haverom segített)az a hunter abból is a teljesen alap lapos pakli).
2015. okt. 11. 18:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyakorolj, de alap lapokkal nem sok értelme. Legalább egy kész pakli kéne amivel eljutsz rank 10 alá ahol azért már elkezd tanulni az ember. Rank 25-10 közt annyiból áll, hogy random dobálják ellened a lapokat és sosem tudod mire számíthatsz. Míg az alatt az első néhány körben felismered a deck ípusát és a 30lapjából legalább 25-öt ismerni fogsz fixen. Amivel már lehet kezdeni valamit és gondolkodni a lépéseken.
2015. okt. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsaitokat már építettem ki magamnak 1 Hunter kezdő paklit vannak benne jó lapok és a Beastekre építkezek!
2015. okt. 12. 08:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Eredményesebb, ha kinézel egy aktuális top decket és azt rakod/próbálod összerakni. Jelenleg a hunter max tier2-es deck és főleg nem a beastekre építő tartozik a használható kategóriába.


Jelenleg top tier deckek(a drágábbal kezdem és a legutolsó a legolcsóbb):

Demonhandlock

Midrange Druid

Secret Paladin

Patron Warrior


A patron a legolcsóbb és szerintem a legjobb. Kemény 800dustba kerül a pakli az adventure lapokon kívül. Pont ezért tanácsos azokat megvenni,mert sima boostereket pénzért nem éri meg.

2015. okt. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos a Patron deck meg fog szűnni, mivel a Blizzard halálra nerfeli a Warsong Commandert... (Ez a remek lap is a starving buzzard sorsára jut és soha többé nem fogjuk látni a játékban)


Hiányozni fog a Patron warrior :(

(A retek secret paladinok most biztos örülnek a fejüknek...)

2015. okt. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert a patron nem volt retek. Minden meccsen lejött a 20+dmg-s kombo, néha a 30-60dmg közötti is.
2015. okt. 15. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!