Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kis gépigényű horror játék...

Kis gépigényű horror játék halloweenra? (Ijesztő FPS Kellene) (GÉPIGÉNY LENT! )

Figyelt kérdés

CPU: 2.40 P4


RAM: 900MB


VGA: 128MB



2015. okt. 12. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Penumbra, bár nem FPS. Esetleg Amnesia: The dark descentet is próbálhatod, de az sem FPS.


Silent Hill 1-2-3 TALÁN 4, System Shock, Until Dawn, S.T.A.L.K.E.R régebbi részeit nézd meg, elmennek-e.

2015. okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, csak az a gond, hogy ezekből max a sillent hill menne :(
2015. okt. 12. 19:11
 3/10 anonim ***** válasza:

Esküszöm, hogy ne higgy a gépigényeknek. A System Shock 2 biztos, hogy elmegy, és a STALKER Clear Sky is el kéne menjen lowon, legfeljebb lejjebb veszed a felbontást, ha nagyon akad.


Az Amnesiával tényleg mellé lőttem, de a Penumbra megér 1 próbát, minden visual lowon, igazából annak a játéknak a varázsa a hangzásban van, ha hang nélkül játszanád, szinte vígjátéknak is elmenne.


Until Dawnt pedig eleve elk*tam, mert PS4-es :D de a többit tényleg próbáld ki, elég jó játékok, és max. a Penumbra erőlteti meg a géped közülük. 2-ig a Silent Hill is könnyen elmegy, 3 talán lowon, de a 4-nek is hasonló a gépigénye, az is olyan körül.


Próbáld meg letölteni torrentről, akkor lehetsz csak biztos benne, hogy futnak-e. Sok sikert!

2015. okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az eredeti slenderman játéknak szerintem el kéne futnia, bár ki tudja mennyire optimalizált a kód. A stalker clear skyt meg csak patchelve.
2015. okt. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fear
2015. okt. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Clive barker's undying

Alien vs Predator 1

Blood 2 the chosen

2015. okt. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A nosferatu the wrath of malachi is tetszett anno nekem :)
2015. okt. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
előbbi kettő vagyok még eszembe jutott egy a régi Anole in the dark: New nightmare igaz az többnyire TPS mint a resident evilek
2015. okt. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Alient és a Clive-t ki próbálom, Nosferatu-t már játszottam, Alone nem menne. Köszi , várok még hozzá szólásokat!
2015. okt. 14. 20:18
 10/10 madboy0602 válasza:
Ha benne vagy, és nem veted meg a RETRO-t, akkor a half ife is egész jó választás. Jó környezetben, jó emberekkel egész klasszat lehet vele csapatni ;D
2015. okt. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!