Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet DVD5-ös játékot...

Hogyan lehet DVD5-ös játékot telepíteni? Bővebben lent! VVV

Figyelt kérdés
Helló! Tudom, lehet, hogy egy bődületes nagy baromságot kérdezek, amit már alapból tudni kéne, de azért én még is csak felteszem. Van egy játék, amit letöltöttem, DVD5-ös és van benne egy csomó 100 MB-os rar fájl. Az lenne a kérdésem, hogy ezt hogyan tudom fel telepíteni a legegyszerűbben? Nyugodtan kioktathattok, legalább egy életre megmarad majd benne, de tényleg nem tudom és nem akarok most itt ezzel okoskodni, okoskodjon valaki más. :D Szóval előre is kösz annak, aki most okosabb mint én! :)

2015. okt. 13. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Bontsd ki a rarokat, elvileg az összes számozva van, kivéve 1-t, pl. asd-01.rar, asd-02.rar stb. és van egy, ami simán asd.rar. Azt kell kibontanod, és az kirak neked fájlokat, és ha exe van akkor csak 2 katt és megy.
2015. okt. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezer hálám!!
2015. okt. 13. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!