Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The sims 3-ban egy házban...

The sims 3-ban egy házban összesen hány karakter lakhat? És lehet beállítani, hogy melyik karakter legyen leszbikus, rocker vagy gonosz?

Figyelt kérdés

Most akarnám letölteni a játékot, de úgy szeretném, ha egy házban egyszerre lakhatna 13 sim, fiúk és lányok vegyesen, de egymással nincsenek rokoni kapcsolatban, csak mondjuk barátok. Ez megoldható? Max, ha nagyon kell valami rokoni kapcsolatot beállítani, akkor ki tudok találni valami ilyesmit hogy ebből kettő szülő, és a többi gyerek, de nem nagyon akarnám. Továbbá, lehet-e ilyet választani a karaktereknél, hogy leszbikus legyen? Ugyanis az egyik lány karakter leszbikus, de nem tudom, vajon ez megoldható e. Ugyanígy vagyok azzal, hogy egy másik emberke rocker, érdekelne, hogy vajon van-e az ő stílusához illő ruházat a játékban, és hogy egy harmadik karakternek fogok-e tudni gonoszkodó gondolatokat és tulajdonságokat adni.

Ezen kívül van egy lány, aki sportos és gördeszkázik, bmx-ezik, és van egy művészlélek is a csapatban, ezeket is meg lehet adni, hogy kinek mennyire legyen jó a humora, mennyire legyen egoista, romantikus, kedves, depressziós vagy hogy éppen milyen készségei legyenek?

Még nem játszottam ezzel a játékkal, de egy baráti közösséget szeretnék megalkotni, csak nem tudom hogyan működik a játék, mik a határok benne. Meg fogom tudni csinálni a házat akkorára, hogy mind a 13-an elférjenek benne?



2015. okt. 14. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
8 karakter a maximum + 6 kisállat. Ezeket a tulajdonságokat pedig belehet állítani, illetve lehet úgy alakítani a dolgokat, hogy az egyik lány leszbikus legyen.
2015. okt. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
biztos csak 8-an lehetnek? :s ha nagyobb a ház, akkor sem oldható meg?
2015. okt. 14. 15:32
 3/5 A kérdező kommentje:
és mondjuk a sims 4-ben? ott sem lehet 13 ember?
2015. okt. 14. 15:35
 4/5 anonim válasza:
Hekkeld meg a játékot. Nekem is volt ilyen gondok de egyik informatikus barátom belenyúlt és azóta korlátlan számú emberkém lehetne, de csak 9 kellett. Keress valakit aki nagyon sokat játszik meg foglalkozik ilyenekkel, valaki biztos tud segíteni ebben. Sims 4-ben sem enged többet és ez nem a telek mérettől függ, hanem, hogy hány emberre tudsz érdemben oda figyelni. Mert folyamatosan stopban kellene tartani a játékot és mindenkivel mindent összeegyeztetni, hogy ki mit csinál, hogy ne murdeljen meg valaki már a 3. napon, mert nem tudsz rá oda figyelni. Nekem a pech napomon 5 simemből 3 meghalt, mert egy 4. magán életi hülyeségeire figyeltem. Mondanom sem kell, egyet megrázott az áram, egybe belecsapott a villám, egy meg megégett.
2016. jan. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Moddal lehet.
2017. jún. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!