Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ténylegesen jó Minecraft tört...

Ténylegesen jó Minecraft tört szerver? (2015)

Figyelt kérdés
Sok olyan szerver van ami azt állítja magáról hogy "jó társaság, kedves admin" és stb. Engem tényleg egy olyan érdekelne ahol értelmes adminok vannak(legjobb a +18 lenne de nem nagy baj ha 1-2 évvel fiatalabb de azért 12-14 korosztályt inkább mellőzzük. Tisztelet a kivételnek!) valamint a közösség is jó nem az anyázás megy folyton. Elsősorban a survival szervereket preferálom, a skypvp meg ilyenek nem igazán jönnek be. Ha esetleg ismersz ilyen szervert nagyon hálás lennék ha megírnád az IP-t és esetleg néhány személyes tapasztalatot. Előre is köszönöm! U.I.:A szerver lehetőleg 1.8 legyen de nem baj ha más verzió

2015. okt. 15. 15:33
 1/3 Gamerzone0504 válasza:

Nekem van egy saját szerverem ha gondolja jöhet.Azt nem tudom mondani hogy akármikor lehet jönni de ha szól nekem Skypeon vagy valahol játszhatunk!

A 18+ ugyan nincs meg de remélem hogy normálisnak vél!

Nem régen kb 3 éve csinálgatok servert és most egy újat amihez nem kell hamachi! Szeretném ha ki próbálná! Ja és ha lehet tegeződjünk! :)

2015. okt. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gamerzone0504 válasza:
100%
Bocsánat! Ha gondolja ez az ip: 192.168.2.100
2015. okt. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem semmi, egy igazi úriember. :) Mindenképp megnézem a szervert :)
2015. okt. 17. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!