Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 összeomolhat csalókódok...

Sims 3 összeomolhat csalókódoktól?

Figyelt kérdés

Sokat használom a "testingcheatsenabled true" kódot, mert mániám, hogy 6 gyerekes családokat csinálok és, miután elhunytak a szülők, a gyerekek felnőttek lettek, akkor akik elköltöznek gyerekeket, menő brokerekké teszem automatikusan ( vagy más állás 10. szintjére rakom be Őket, a házastársaikkal együtt ) - kivéve azt, aki ott marad, vele 1. szintről kezdem az állást :) - illetve általában állást is ezzel keresek a simeknek, nincs kedvem az újsággal vacakolni. Emellett néha statikussá teszem a szükségleteiket, ha jártasságot fejlesztenek, bár ezt ritkábban - a szükségleteiket se szoktam babrálni, csak a szórakozást viszem fel néha maxra és végl barátszerzésre használom és a simeim barátait vagy a házaikat szerkesztem nagy ritkán, de ez nem fordul elő sokszor.


Illetve a motherlode-t használom, de már azt se túl gyakran, szeretem, ha önerőből építem meg a házat, túl uncsi ha csalókóddal megvan rá rögtön a pénz.


Lemegy kb 3 generáció és elkezd fura dolgokat csinálni. Pl egyszerre kijelöl 2 simet. Vagy láthatatlanná tesz egy simet. Vagy a simek olyan helyekre kerülnek, ahonnan lehetetlen kiszedni őket és csalókóddal bírom csak kiszedni. Vagy, ha tipegőt tanítanak beszélni, befagy a sim és akármit csinálok, ugyanúgy ül tovább és "tanítja a tipegőt" aki már 2 napja megtanult beszélni, és a végén törölnöm kell a simet.


Nem orrba-szájba csalókódozok, a testinges kódot mondjuk végig használom, de csak beírom, és utána nagyon kevésszer használom is mostanában valami csalásra.


Lehet hogy a csalókódoktól jönnek elő ezek a hibák?



2015. okt. 16. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, a csaló kódoktól nem lesznek ilyen hibák. Ezek tipikusan a lopott verzióra jellemző hibák, mert egyesek rosszul törték fel.
2015. okt. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jézusom, milyen lopott?!?!?! Megvan a sims 3 meg két kiegészítője a gépen, mindegyikért FIZETTEM a boltban és nem torrenteztem le. Akkor miért jön elő mégis? :(:(:/

Most is alig használtam csalókódot, szerkesztettem a várost (beraktam pátmr új családot a szomszédságba meg építettem egy szórakozóhelyet (mind csalókód nélkül, a városépítő módban) és megint egy hiba bejött (egyszerre jelölt ki 2 simet). :/

2015. okt. 17. 05:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha olyasmi tórténik, hogy beakadnak a simek, akkor írd be ezt a kódot: resetsim *

Pár mp-ig úgy tűnik, mintha nem csinálna semmit, de utána az összes háztartáshoz tartozó simet alaphelyzetbe állítja, szóval ki is hozza a lefagyásból. Meg a szükségleteket napszaknak megfelelően le/felviszi.

2015. okt. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!