Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2 probléma, mért szaggat...

Metin2 probléma, mért szaggat a képernyőm?

Figyelt kérdés

Először letöltöttem a Pvp2 belemegyek a játékba és szaggat a képernyő,villog és nem reagál ha rá akarok menni ott bármire,utána letöltöttem a M2MN et és ott is ugyanazok a problémák léptek fel.

Más játékoknál nem csinált még ilyet,mi lehet a probléma??


Előre is köszönöm!!



2015. okt. 18. 17:48
1 2
 1/11 Hegedűs Márk ***** válasza:

Lehet hogy rosz a géped

Lehet nincs telepitve directx

Lehet nagyon magas a grafikád

Lehet nem jo az internetkapcsolatod

Feltudok sorolni még egypár dolgot de elötte válaszolj elötte ezekre

2015. okt. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A gépet most vettem 3 hete annak semmi baja.

CPU i7-5500U

Graf Nvidia Geforce GTX 950M van benne

internetkapcsolatom jó,

a grafikát mégcsak bese tudom állítani mert nemmegy a menüben semmire ahogy elindult a játék.

Directx telepítve van

2015. okt. 18. 19:11
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az igen, fullos gamer PC-vel Metinezel? Ezzel ba*zki a GTA V alatt látod hogy a játékon bellül 20 kilóméterre ba**nak a mókusok a fán.....
2015. okt. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#3: Ez számomra is felfoghatatlan. Ismerőseim gyerekeinek mutogatom, hogy nézd, a te gépeden gyönyörűen elfutna a Guild Wars 2, a TERA, a Wildstar... De nem, nekik csak az a nyomorult Metin2 kell, és veszik hozzá SMS-ben a sárkányérméket (az unokaöcsém már vagy 10 ezer forintnál tart).
2015. okt. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok én nagy metines nemszokok én olyat játszani letöltöm játszok vele 1x-2x aztán megunom és kitörlöm és ennyi xD

A GTA V pedig benne van a gépembe és igen, szép a grafika :D XD

2015. okt. 18. 20:24
 6/11 anonim ***** válasza:

Régi osztálytársam játszott, aztán ráfüggöt az apja... na a srác úgy mesélte hogy apja szerencsejáték függő lett.... metinben. Faterja elvert másfél gurigát fél hónap alatt, nem is mentek nyaralni. :D


Az a vicc hogy a P2W-el még mindig le bírnak húzni csomó 10-16 évest. :D Komolyan, WoW havidíjal sokkal jobban járnátok, legalább az egy top játék.

2015. okt. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De azért valaki nemtudja mi a problémám? :D
2015. okt. 18. 20:39
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Géped túl jó egy olyan foshoz mint a metin. Mást nem tudok. :D
2015. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Valaki segítsen már :D
2015. okt. 19. 23:26
 10/11 Hegedűs Márk ***** válasza:
Egyszerű nem indul mert a diretx- a legjobb a metinhez meg elég lenne a 9-es is csak telepitcsd föl a 9-est és utána irj
2015. okt. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!