Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok játszani XBOX...

Olman Fanni kérdése:

Miért nem tudok játszani XBOX 360-on GTA V, mikor már regisztráltam mindenen, social clubon és XBOX Liveon is?

Figyelt kérdés
Xbox-on sikerül online játszanom, majd mivel egy hülye nevet kaptam ezért a számítógépen átírtam, xbox-on is frissítettem a profilom, minden renben ment. Majd mikor ráakartam menni multiba, akkor nem engedte. SEGÍTSETEK!! Mit csináltam rosszul? :)

2015. okt. 20. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
2015. okt. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és mit ír ki amikor felakarsz menni online-ba?
2015. okt. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Your profile does not have the connect permission to access Xbox Live funcionality. Pedig van, sőt csináltam egy új xbox live profilt meg social club is de nem engedi, mikor az onlinera mennék akkor előjön hogy választjak liveos profilt. Én ezt nem értem, fogalmam sincs mi van :D
2015. okt. 26. 17:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem tapasztaltam ezért nem tudok segíteni, bocsi
2015. okt. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ. Eseteleg lenne egy olyan kérdésem, hogy a helyemben mit tennél? :)
2015. okt. 29. 16:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy facebookos csoportba raknám ki mert a facebookot mindenki napi rendszeresegel nézik
2015. okt. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Okés köszi :)
2015. nov. 2. 08:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért nem tudsz Online-ozni mert kell hozzá Gold! Vegyél Xbox Live Gold előfizetést, utánna jó lesz...
2015. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!