Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa 15 Ultimate Teamben...

Fifa 15 Ultimate Teamben késik az irányítás. Miért van ez? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Az első két meccset rendesen le tudtam játszani de aztán kiléptem mert az irányítás késik.Benyomom a "B"t (Xbox360on játszom) és 1másodperc késéssel rúgja el a labdát.Így nem tudok rendesen játszani.Már nagyon sokszor léptem ki a játékból hátha jobb lesz de nem lett jobb.

2015. okt. 21. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mekkora a neted? Kb/s
2015. okt. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
18.9 mb/s asszem jót írtam
2015. okt. 22. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig az nem a leggyengébb, próbáld meg hogy játszol mondjuk a Manager módban 1 meccset és ha ott is csúszok a gomb akkor passz , nem tudom . De ha ott jó akkor bizti a netes játékokkal van a gond.
2015. okt. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Menedzser módot nyomom.Az Ultimate nem múködik 2 személyes meccsen.1 Személyes meccsen ultimateban működik :/
2015. okt. 23. 21:23
 5/5 A kérdező kommentje:
Kicseréltem a tvmet és el sem hiszem.Mostmár tudok rendesen játszani csak kevés zsetont kapok a sok kilépésemért :/
2015. okt. 24. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!