Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA San Andreasban mivel...

A GTA San Andreasban mivel lehet gyorsan sok pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Próbáltam taxizni, meg a tűzoltó meg mentős feladatokkal, de túl sokat nem hoztak. Van még a cheat, de azt nem igazán akarom használni, csak ha feltétlenül muszáj. Inkább valami nem csalást.
2015. okt. 21. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Lóversenyfogadással ki lehet akasztani a számlálót! :D
2015. okt. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van 1 ryderes küldi lopkodni kell egész jól fizett és nem tul nehéz 10tv t össze szedsz 10ezret ad kb egy este az elég jó vagy küldikkel telon toltam ott nincs cheat és van vagy 100ezrem vagy Nyirj ki dealereket 1-2 ezer van náluk
2015. okt. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csináld a küldetéseket és annyi pénzed lesz, hogy a füleden fog kijönni. Amúgy sem lehet igazán semmire sem költeni.
2015. okt. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy 50 küldetés után már a pénz nem fog számítani,hidd el. :D
2015. okt. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Trainerrel. :)
2015. okt. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 SylwerStone ***** válasza:
Annak idején az elején ha pénzre volt szükségem, mindig kerestem pár drogdílert (2 féle skin fordul elő asszem) és elütöttem, mindig volt náluk legalább 2k $, teszel pár kört megölsz néhányat, annak már elégnek kell lennie az elinduláshoz.
2015. okt. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amint kikerülsz a Angel pineba és elkezded csinálni a küldiket amik felvisznek a lökött csaj kunyhójához ott mentesz aztán legurulusz a közeli faluba feladsz lóversenyen minden pénzt a legnagyobb szorzójú lóra aztán reménykedsz.ha elúszik betöltöd és újra addig probálasz amig bejön aztán forgatod a pénzt
2015. okt. 23. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!