Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok írni csapatépítő...

Tudnátok írni csapatépítő játékokat?

Figyelt kérdés
Kilencedikbe járok tehát új suli és kitaláltuk a lány osztálytársaimmal hogy szervezünk egy bulit. Olyan játékokat szeretnénk játszani amit egyszerre sokan is lehet (12-en leszünk) és csapatépítő továbbá a legfontosabb hogy senki számára ne legyen megalázó, ne érezze hogy ciki amit csinál,mindenki élvezze. Illetve olyan eszközökből is megvalósítható legyen ami megtalálható a háztartásban vagy legalábbis ne legyen drága.

2015. okt. 21. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyilkoskereső.


Cetlikkel kisorsoljátok hogy ki a gyilkos. Minden villanyt lekapcsoltok, csak előbb. minden utat járhatóvá tesztek. A gyilkos dolga, hogy elkapjon minden másik játékost, a többiek feladata hogy rájöjjön a kilétére. Amikor a gyilkos a sötétben elkapott a nyakánál azaz "megölt" valakit, az áldozat hatalmas sikítással a földre rogyik és "meghal" ott helyben a tett színhelyén. A gyilkos igyekszik messze kerülni onnan, hogy ne keveredjen gyanúba, mert a sikítás után 4-5 másodperccel a játékvezető felkapcsolja a villanyt.

Világosban találgatni kell hogy ki volt a gyilkos, azaz többségi szavazással vádolni és el kell ítélni valakit aki gyanús közöttetek. Akit elítéltetek, szintén "meghal" (mondjuk felkötötték vagy meglincselte a tömeg) és megmutatja a cetlijét. Ha nem ő volt a gyilkos, akkor megint villany le és a játék folytatódik.

2015. okt. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jónak tűník 😉 köszi! Valakinek még ötlet?
2015. okt. 22. 06:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Kiindulásnak pl néhány kulcsszó . Manupulálás, Agresszió, Asszitív, Alárendelt.

Jó kis szerepjátékok.

Bocs ha nem épp a Ti korosztályotokra vonatkozik valamelyik...

2015. nov. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdekelne, hogy a "megalázás" miért is van a keresőszavak között :D Ha azért, amit gondolok, akkor nekem is lenne pár jó kis ötletem :D :D :D Hol lesz a buli? Melyik városban?
2015. nov. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megalázást nem beszéltük. ( vagy nem figyeltem eléggé ?? )

De igazából amilyen a mienk, nem ártana érinteni.

( vannak esetek mikor leégetik a kollégát egymás előtt. sztem ez is az a kategória )

2015. nov. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!