Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hasonló játékokat tudtok?

Hasonló játékokat tudtok?

Figyelt kérdés
A bakugánhoz hasonló kártya játékokat keresek pcre és androidra.

2015. okt. 22. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki a Hearthstone-t szerintem elég jó kis játék!

Nem igény nagy gépigényt.

2015. nov. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már játszottam vele a lényegét nem értem és azt se tudom hogy kell vele játszani:( ha leírnád megköszönném :) .
2015. nov. 4. 09:34
 3/3 anonim ***** válasza:

van ugye 9 hős + 3 prémium amit meg kell venni.

Ha jól tudom akkor 6 fajta kártya van: spell, taunt, legendary, minion, mech, charge

össze kell rakni egy jó paklit, és mehetsz ranked modban vagy sima játékon, lehet bot ellen is menni.

hetente van olyan hogy browl az olyan hogy ha nyersz egy meccset akkor kapsz egy paklit teljesen ingyen.

Az arénaba ugy tudsz be menni hogy 100 cointot fizetsz, ott 3 meccset kell menni és az is ad egy paklit akár nyersz akár veszítesz.

Van 2 mod még ezeken kívül extra erős bot ellen, de az is megéri mert olyan jó kártyákat ad hogy csak lesni lehet, a belépő díj ha jól tudom akkor 700 coint.

2015. nov. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!