Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legendsben mi...

League of legendsben mi alapján számolják az LCS-t?

Figyelt kérdés

Sok régebbi kérdést megnéztem, de nem találtam választ rá.

Játék kereséskor velem egy divisionosokat dob be, vagy mmr függő. Lehet platinás mmr-em, ha Silver II-be vagyok?


Most iratkoztam fel, de végig platinás-gold I-esekkel játszottam, és feliratkozás után is mentem egyet, és megint Gold II-I ellenfél+csapattárs. Ez mitől van? ( Így nyerésért 17 lcs-t kaptam ). Függ a teljesítménytől?



2015. okt. 23. 04:16
 1/2 A kérdező kommentje:
LP-t*
2015. okt. 23. 04:27
 2/2 Clairvoyant ***** válasza:

Elméletben veled nagyjából megegyező MMRű és diviziójú embereket rak be veled szemben, és elvileg nézi az elmúlt meccseid statisztikáját is (ha nyerő szériád van, magasabb MMRű ellenfelet kapsz).


A normál és a ranked gamenek külön MMRje van, tehát egy magasabb szinten lévő ranked player összekerülhet nála sokkal gyengébb playerekkel normalon. Az LPd függ az ellenfél csapat MMRtől és a sajátodtól - nyert meccs estén pl. így:


-ha több LP-t kapsz, mint amikor vesztesz, akkor az MMRed magasabb, mint a diviziód átlaga és az ellenfél csapat átlagos MMR szintje

- ha egyenlő arányban kapsz, akkor a rendszer szerint pont ott vagy, ahol lenned kéne

- ha kevesebb LPt kapsz, mint amennyit vesztess meccsként elszenvednél, a rendszer megpróbál visszasorolni, mert úgy gondolja, nem oda való vagy (pl. egy gyorsan lezajlott nyertes sorozat és szintlépés után ez előfordulhat, de ha pár meccset lejátszol, és nem kapsz ki, az MMRed igazodni fog az új szintedhez, és egyre több LPt kapsz megint)


persze ezek csak azok az infok, amit tudunk, a Riot sem az MMR számítás módját, sem a rendszer pontos paramétereit nem adja meg.

2015. okt. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!