Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Keresek egy játékot, de nem...

Keresek egy játékot, de nem emlékszem a címére. Segítség?

Figyelt kérdés

Először egy Limbo nevű játék bemutató videójának a végén láttam, úgy emlékszem, de már ne tudom, melyik videó volt. A lényege nagyjából annyi, hogy egy kamasz szemszögéből mutatja az életet, de többre sajnos nem emlékszem. Pár hete voltam 576-ban és láttam a játékot, viszont elfelejtettem felírni a címét, de nem vagyok benne biztos, hogy amikor legközelebb megyek, akkor is lesz, így jó lenne tudni, hogy milyen néven kéne majd keresnem.

Előre is köszönöm a segítséget! (Árban kb egy tízes körül lehetett.)



2015. okt. 23. 17:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy azóta már megnézted Steamen, de egyébként 20 euró (olyan 6000 Ft) a teljes játék, mind az 5 epizód. Ezen az oldalon meg 15 euró (jelenleg /kb. 4600 Ft)/), szintén a teljes évad: [link] Rendszeresen vásárolok itt Steam kulcsokat, megbízhatóak, olcsók.


Az 576 mindig is túlárazott volt, de manapság még kevésbé éri meg lemezes játékot vásárolni. Már amennyiben nem vagy gyűjtő, persze, és nem szereted ott tudni a polcon a dobozokat. Számomra, bár igen esztétikus látványt nyújt, nem érné meg ezért ennyivel többet perkálni. Bár azért remélem, ha már lehúznak egy 10-essel, azért az egész évadot odaadják...

2015. okt. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!