Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Stalker call of pripjáty...

A Stalker call of pripjáty játékban hogy lehet átjutni a jupiter környékeről Pripjátyba?

Figyelt kérdés
Azt irják meg mondják hogy,a Jupiter üzem alatt kell lennie valami alagutnak. De én nem találom. Segitsetek?!
2010. márc. 17. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
vegyél fel egy rózsaszín tangát,menj be a bu.zibárba,csapkodd meg a csapos seggét és kérdezd meg:Hé paraszt,melyik út megyen itt pripyatba?
2010. márc. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kszzi te okos dávidka
2010. márc. 20. 17:04
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Én vagyok BIG DAVE te f@sz!Am. a S.T.A.L.K.E.R egy rakás xar!A Battlefield Bad Company 2-t játszd ne ezt a xart!!!
2010. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha elérsz a megfelelő küldetésig majd csapatot kell gyűjtened, és utána indulhattok.
2010. márc. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Előbb szerezni kell egy rakás dokumentumot abból a tetves üzemből:S

Aztán valóban jön a csapatszervezés és indulás.De előre szólok.Az az alagút egy rémálom.Talán a legnehezebb része a játéknak.Ja és Pripyat-ban csalódni fogol.Nem a képződmények idéretföldje.Gaz mindenhol, kutyák, vérszopók, monolit katonák, kretén zonbik, üres épületek.Semmi használható vagy érdekes nincs ott.De persze a tipikus "régi titkos labor" küldetés az megvan.

2010. jún. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
első, második, miért nem lehet rendes választ írni?
2010. jún. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha jól szervezed meg a csapatot, akkor a következő tagokból fog állni:

-Kötelességi

-Tudósoknál található pilóta

-Monolith csapat vezetője

-körszakállas stalker (asszem Báno)

-és te

2010. júl. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!