Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star Wars Battlefront 3 bétát...

Star Wars Battlefront 3 bétát letöltöttem, de néhány nap után az Origin kiírta, hogy lejárt és nem lehet elindítani a játékot. Lehet ezzel bármit is csinálni?

Figyelt kérdés

2015. okt. 24. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Megvenni majd a megjelenéskor.
2015. okt. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát az tuti, hogy nem fogom megvenni, mivel jócskán túlárazott lesz (pre-order: 60€, azaz 18 000 forint, ezek után nem reménykedek mérsékelt bolti árban). Ár/érték aránya nagyon gyér. Kevés benne a pálya, és egy-egy csatában mindig a rossz oldal győz... Illetve azt nem értem hogyan, de egy STAR WARS játékból kihagyták az ŰRCSATÁKAT! Miért!?!?!?!?!?!?!?

Persze jó oldala is van, az pedig a grafika. Szemkápráztató az egész, de én leginkább a fényviszonyok tökéletességét emelném ki. (Azért zárójelben érdemes megjegyezni, hogy vannak még ilyen grafikájú játékok.)

Majd letöltöm torrentről, annyit megér.

2015. okt. 25. 00:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Boltban nagy eséllyel valamivel olcsóbb lesz mint Originen. Azért van benne csak ennyi pálya, játékmód, mert ez még BÉTA. Még nincs kész a játék és egy még meg nem jelent játékban nem szoktak minden tartalmat feloldani.
2015. okt. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy bétán nincs az összes játékmód, pálya stb., de nem lesz sok a teljes játékban sem.
2015. okt. 25. 13:37
 5/5 anonim válasza:
Vedd meg ebayon cd kulcsot witcher 3 cd kulcs 5000 és teljesen újat adnak benne
2015. nov. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!