Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Resident Evil 4 HD magyarítás...

Resident Evil 4 HD magyarítás miért nem működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eredeti Steames a játékom. A magyaritasok.hu-n található Resident Evil 4 HD magyarítás nem működik. Mindent úgy csinálok ahogy a leírtakban ajánlják, és a játék angol marad. A Steam/Steamapps/Common/Resident Evil 4-be telepítem, de nem jó.

Valamit rosszul csinálok? Vagy nem kompatibilis az eredetivel?

A játék egyébként tökéletesen fut, csak nem magyar.


Köszönöm ha valaki segít, jobban élvezném magyarul.


2015. okt. 25. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ömm én úgy tudom,hogy nem készült hozzá magyarosítás. Szóval egy kamu azért nem jó.
2015. dec. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nos a játék főmenüje teljesen angol marad és a játékban a tárgyak megvizsgálása és a dokumentumok lettek lemagyarosítva meg a bolt. Ha Ashley-nél vagy akkor ha az inventory-t megnyitod akkor kidob. ilyenkor a játék magyarítása nem távolítható el. Ezért Töröld le a játékot de a mentések maradjanak meg és angolul csináld meg Ashley-el a dolgokat és ha újra Leon-al vagy akkor a magyarítást telepítsd vissza. Én most a Videók feliratával bajlódok de nem sikerül. Örülök hogy segítettem.
2019. márc. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Prime07 ***** válasza:
A videó felirat nekem se sikerül. Folyton crashel a converter.😥
2021. szept. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!