Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem frissít a PIXWORDS?

Miért nem frissít a PIXWORDS?

Figyelt kérdés
670-en pálya után kiírta hogy gratulál teljesítettem az összes elérhető pályát de nézzek vissza a frissítésekkel érkező új pályákért! Ennek már 2 hete! tudomásom szerint több mint 700 pálya vagy a pixwords-be?! Akkor hol a többi????????

2015. okt. 25. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Google Play- Pixwords-frissítés.

Nekem mindig ott van a frissítésre felajánlottak között , ha jön rá.

2015. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ott már frissítettem rég de már nem engedi és már nem tudok játszani vele vagy 2 hete!!!
2015. okt. 25. 19:03
 3/3 anonim válasza:
Nekem a 666-ik pálya következne és ugyan ezt csinálja. Most február 12-e van, de december 30-a óta nem tudok vele játszani. Hiába frissítem, nem hoz be új szinteket. IOS-em van, 6.1-es verzió. Mivel most már csak 7.0-ásra lehet letölteni, lehet, hogy ez miatt nem frissíti fel a szinteket. Frissítésnél írja, hogy 7.0-ás verzióra lehet letölteni, de felajánlja a vele kompatibilis verzió letöltését. Szerencsekerék pörgetés az van, idegen nyelvűvel is lehet még játszani. :)
2016. febr. 12. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!