Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 5 Story kérdések?

GTA 5 Story kérdések?

Figyelt kérdés

Szóval, kitoltam ma a Gta 5öt, de pár dolgot nem értek benne...

Trevor miért kereste meg Michaelt mikor megtudta hogy él?

Utána, mikor van a temetős küldetés, és ugye akkor otthagyja Michaelt a kínaiaknak, nem menti meg.....utána később mikor Davevel van a házban, miért segít neki mégis?

És a végével kapcsolatosan: azt a verziót választottam, hogy Michael meghal (tudom hogy a 3. a legjobb, legközelebb azt választom), szóval.....pontosabban miért öli meg Franklin Michaelt? És hogy képes rá, ha olyan jóban voltak? Miután pedig megölte, semmi bűntudat vagy megbánás sincs benne, ami nekem fura. Meg Trevor is....amikor felhívjuk Frankkel a végén, akkot miért nem akadályozza meg hogy meghaljon Michael?

Tudom sok a kérdés, előre is köszi a válaszokat!:)



2015. okt. 25. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Azért mert nagy haverok voltak és Te se lennél vidám ha egy jó barátod meghalna vagy csak azt hinnéd de kiderülne, hogy másik néven nagy házban a családjával él.

2. Trevort szerintem felidegesíti Michael és mivel veszekednek is, meghogy átverte azért.

3. Mivel Trevor és Michael összevesznek a végén ezért a játékos dönti el, hogy ki jött és ki nem jött be neki, így megölheti azt. Szóval ha Te azt akarod, hogy Trevort öld meg akkor Frankin a rosszabb tulajdonságait látja és úgy érzi, hogy jobb lenne nekik úgy. Én egyszer vittem végig Xbox 360 konzolon, de a C-t választottam. Az a legjobb. És mivel el akarom érni a 100%-ot ezért senkit sem ölhetek meg mivel van még mindkettőjüknek mellékküldetése és a kocsijukat sem véletlen tuningoltam fel. Trevor és Michael nagyon jó arc :) láttam videóban az A és B befejezést de számomra azok nem léteznek :P egyébként ha csak arra gondolsz hogy a játék végére milyen jól kijön Michael a feleségével és a gyerekeivel... Nem tudnám kinyírni. Franklin is nagyon jó arc, bármilyen melót megcsinált meg kutyája is van, egyszer mondja is Michael, hogy ez Trevor a legjobb barátom és Franklin mindig is ilyen gyereket akartam, vagy valami ilyesmit mond. Szóval Franklin jó arc, csak ne öljön meg senkit. Amúgy is a GTA V azért GTA V mert 3 karakter van benne! Michael nagyon jól vezet. Franklin nagyon tud vezetni. Trevor-al bármilyen repülőt is könnyen irányíthatunk + a GTA sorozatban neki Trevor legelső háza a kedvencem :D remélem segítettem ha bármi kérdésed van írj :D

2015. okt. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!:))

Igen, valóban a C megoldás a legjobb a végig, majd kitolom azt is. :P

De azt nem értem tényleg, hogy oké hogy Michael meg Trevor összevesztek, de addigra már majdnem kibékültek, Franklin pedig felhívta a misszió elején Trevort, tehát T tudta hogy Frank ki akarja nyírni Michaelt mégsem tett semmit, pedig megakadályozhatta volna....elvégre mégiscsak a legjobb barátja Michaelnek nem?

2015. okt. 25. 21:36
 3/6 A kérdező kommentje:
*a végên
2015. okt. 25. 21:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen elvileg a legjobb barátja... dehát hamár azt választod, hogy Michael meghaljon az lesz. Amúgy lehet hazudtam, mert Xbox 360-on nem, de gépem mintha megöltem volna Micheal-t. De azt is csak, hogy megnézzem milyen, nem mentettem el :D Na a végén Michael leesne, de ha azt választod, hogy felhúzza Franklin (Michael-t) akkor is leesik. Amúgy milyen a karakter-váltó hogy nincs rajta Michael? Át van húzva vagy csak nincs rajta???
2015. okt. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Pedig....azt vártam volna hogy Trevi legalább rácsörög Michaelre. Igaz akkor nem halt volna meg, mert nem találkozott volna Frankkel. :D

Ugyanolyan mint máskor volt, mikor nem lehetett rá váltani pl. mikor a másiknak küldetése volt ezért nem lehetett váltani. Csak Trevorral meg Franklinnel lehet lenni. Ők meg nem találkoznak egymással, hívni se lehet egymást, gondolom a Michael story miatt. :S

2015. okt. 26. 08:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be ez a választási lehetőseg... annyiból jó, hogy azért nincs annyira megírt Story, lehet választani, de szerintem ha nem lehetne választani akkor a C lenne.
2015. okt. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!